14:55 25 ژانویه 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2675)
0 40

مسابقات گرندپری فرمول 1 روسیه با برخی تغییرات و حضور تماشاگران در سوچی برگزار خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، گروه رسانه ای "روسیه امروز"، سازمان غیر دولتی مستقل "ROSGONKI"  و بانک VTB در چارچوب مسابقات FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2020 کمپین "لطفا نفس بکشید!" را معرفی می‌کنند که هدف آن حمایت از پزشکان و داوطلبانی است که علیه ویروس کرونا کووید -19 مبارزه می‌کنند.

در 27 سپتامبر، قبل از شروع فینال مسابقات فرمول 1 جایزه بزرگ روسیه با پشتیبانی بانک VTB، تماشاگران در جایگاهDaniil Kvyat (T3) پیراهن هایی با عنوان "لطفا نفس بکش!" بر تن می‌کنند.  نقشه روسیه روی تی شرت از پرتره های کارکنان بخش پزشکی و داوطلبانی تشکیل شده است که امسال با بیماری همه گیر ویروس کرونا می جنگند.

گرندپری 2020 روسیه که اسپانسر اصلی آن بانک VTB است، با رعایت اجباری کلیه استانداردهای بهداشتی و اپیدمیولوژیک، از 24 تا 27 سپتامبر در پیست اتومبییل رانی سوچی با حضور تماشاگران در جایگاه ها برگزار می شود.

بجای فرمول 1 در چارچوب گرند پری مسابقات پشتیبانی فرمول 2 بزرگ برگزار می شود. برای تماشاگران در پارک المپیک، یک برنامه سرگرمی بزرگ در نظر گرفته شده است که شامل کنسرت های Zemfira ، Tesla Boy و Therr Maitz، اجرای دی جی های معروف و همچنین جشنواره Drive و سایر رویدادهای جالب تفریحی خواهد بود.

کمپین "لطفا نفس بکشید!" نشانه قدردانی بی اندازه انسان از کسانی است که هر روز جان خود را برای نجات جان دیگران به خطر می اندازند. هر کسی می تواند در مورد قهرمانانی که در میان ما زندگی می کنند صحبت کند - برای این منظور شما باید یک فرم را در پورتال breathe.ria.ru پر کنید.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2675)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک