21:35 16 ژوئن 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 102

وزارت بهداشت روسیه اعلام نمود که در درمان کرونا 6 دارو باید استفاده شود. 2 مورد از آنها در ترکیب با یکدیگر مورد مصرف قرار می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت بهداشت روسیه اعلام نمود که در درمان کرونا 6 دارو باید استفاده شود که 2 مورد از آنها در ترکیب با یکدیگر مورد مصرف قرار می گیرد.

پیش از این، میخائیل میشوستین نخست وزیر روسیه امروز پنجشنبه اعلام کرد، که روسیه در زمینه واکسن کرونا به بلاروس کمک خواهد کرد. میشوستین در دیدار با لوکاشنکو رئیس جمهوری بلاروس در پاسخ به پرسش وی درباره کمک روسیه در زمینه واکسن کرونا، اطمینان داد که این کمک از سوی روسیه انجام خواهد شد.
لوکاشنکو یادآور شد: "ولادیمیر پوتین به من گفته بود که بلاروس اولین کشوری خواهد بود که کمک روسیه در این زمینه را دریافت خواهد کرد." خبرگزاری رسمی بلاروس (بلتا)، نیز گزارش داد، رئیس جمهوری بلاروس در این دیدار به شرح تعاملات دو کشور در زمینه مبارزه با کرونا پرداخته و یاد آور شده است که بلاروس اولین کشوری خواهد بود که این واکسن را دریافت می کند. پیشتر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرده بود، که بلاروس از اولین دریافت کننده های واکسن کرونا خواهد بود.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)

مرتبط:

ابتلای ستاره هالیوود به ویروس کرونا
ثبت حدود 40 هزار مورد جدید از ویروس کرونا در آمریکا
آخرین آمار کرونا در ایران: 109 فوتی جدید و 3702 نفر در وضعیت شدید این بیماری
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک