09:31 07 مارس 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
1452

هلیکوپتر منحصر به فردی جدید روسيه با نام "اشتروم" تولید جدید مسکو در نمايشگاه "ارتش -2020" ارائه گرديد.

به گزارش اسپوتنیک، شرکت هلیکوپترهای روسی (بخشی از توليدات شرکت دولتی روستک) تعدادی فروند بالگرد نظامی را در مجمع بین المللی فنی و نظامی ارتش -2020 به نمایش گذاشتند.

در نمايشگاه ارتش 2020، شرکت هلیکوپترهای روسیه، چندین وسیله نقلیه جدید کاملاً نظامی و تعدادی بالگرد با هدف دو منظوره را به معرض نمايش قرار داد. یکی از آنها - "از رده " بالگردهاي افسانه ای Mi-8 – با نام هلیکوپتر حمل و نقل و جنگی Mi-171Sh است. این هليکوپتر بیش از یک بار در انجمن های ارتش قبلی ، در نمایشگاه هوافضا مکس ، در نمایشگاه تخصصی HeliRussia به نمایش گذاشته شده است. اما امسال این هلیکوپتر با نام "اشتروم" در هيات نسخه نهایی تجهیزات به نمایش گذاشته شده است.

نماینده کارخانه هواپیمای Ulan-Ude ، کریل بورنکوف ، در هنگام رونمايي از اين هلیکوپتر در مجمع ارتش -2020 گفت: "این هلیکوپتر قبلاً نام خود را دریافت کرده است: "اشتروم / طوفان ". هدف اصلی ساخت ان انجام ماموريت ویژه در کوهستان و در آب و هوای گرم است. موتورهای VK-2500-03 و پیشرانهای به روز شده این خودرو را قادر می سازد تا حداکثر 280 کیلومتر در ساعت شتاب داشته و با اطمینان خاطر سرعت کروزینگ 250 کیلومتر در ساعت را حفظ کند.

 برد هلیکوپتر در منبع سوخت استاندارد حدود 600 کیلومتر است ، اما با نصب مخازن اضافی می توان آن را به 1000 کیلومتر افزایش داد.

اگر پیش از این Mi-8 ، Mi-17 و اولین نسخه Mi-171Sh عمدتا بالگردهای حمل و نقل بودند ، پس از آن می توان "طوفان" را به عنوان هليکوپتر "حمله" نامید.

مرتبط:

موشک های مدرن شده «کالیبر» و پهپادهای نظامی به زودی در ارتش دفاعی روسیه
انتقال ارتش آمریکا از پایگاه التاج عراق به اربیل
حمله دوباره ارتش اسرائیل به نوار غزه در پاسخ به موشک پراکنی فلسطینی ها
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک