10:59 06 آوریل 2020
روسیه
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (872)
2213

صندوق صلح جهانی روسیه مجموعه ای از تجهیزات پزشکی را به ایران فرستاد، همچنین قصد دارد به ایتالیا کمک رسانی کند.

به گزارش اسپوتنیک، لئونید اسلوتسکی رئیس هیئت مدیره بنیاد و رئیس کمیته امور بین الملل دوما گفت: صندوق بین المللی بنیاد صلح روسیه مجموعه ای از تجهیزات پزشکی را به ایران ارسال کرده است، جایی که در آن شیوع بیماری کرونا ویروس به صورت فراگیر ثبت شده است، همچنین روسیه قصد کمک به ایتالیا را دارد.

وی افزود: در فضای تلگرام نامه ای از كاظم جلالی سفیر ایران در روسیه پیدا كردم. به یک معنا، این فریاد برای کمک به اوضاع وخیم بشر دوستانه در جمهوری اسلامی در میان شیوع کرونا ویروس است، که ناشی از تشدید تحریم های آمریکا است. در حقیقت، روسیه، ساکت نمی ماند و آماده ارائه کمک های همه جانبه به برادر عزیز است.

ما به نوبه خود، از طریق صندوق صلح روسیه (RFM)، که پیشتر نیز مجموعه ای از تجهیزات پزشکی را ارسال کردیم و تهران را در همه سطوح پشتیبانی خواهیم کرد.

وی افزود که ایتالیا کمک و پشتیبانی مشابهی از این صندوق دریافت می کند. اکنون زمان تسویه حساب های سیاسی یا هرگونه کدورتی نیست. ما باید به مردم کمک کنیم تا زنده بمانند.

سازمان بهداشت جهانی در 11 مارس از شیوع یک عفونت جدید با نام "کووید-19" بیماری همه گیر خبر داد. براساس آخرین اطلاعات سازمان بهداشت جهانی، بیش از 414 هزار نفر در حال حاضر در جهان آلوده هستند، بیش از 18 هزار نفر جان باختند.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (872)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک