16:43 20 فوریه 2019
ممانعت اوکراین از حضور روسها درانتخابات ریاست جمهوری

حمله به ماشین کارمند سفارت روسیه در اوکراین

© Sputnik / Stringer
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 08

افراد ناشناس، به خودروی دیپلمات های روسیه حمله کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سرویس مطبوعاتی سفارت روسیه در اوکریان، فرد ناشناسی اتومبیل دیپلمات های روسیه در کیف را کثیف نمود و به آن خسارت وارد کرد.
یکی از نمایندگان دیپلماتیک این سفارتخانه گفت: "ماشین های دیپلمات ها با رنگ پوشانده شدند و نوشته های توهین امیز بر روی آنها نوشته شده بود، لاستیک ها را سوراخ کردند و شماره ی ماشین را شکستند… "


سفارت روسیه در حال تهیه ی یادداشتی اعتراض آمیز به وزارت امور خارجه اوکراین است. مهاجمان همچنین بر روی اسفالت روی خیابان نوشته بودند: "خداحافظ وارابیوف".
گفتنی است، پیش از این در ماه می یک خبرنگار روسی آرکادی بابچنکو در کیف کشته شد. روزنامه نگار دیگری به نام آیدر مودابایف در صفحه فیس بوک خود، خبر کشته شدن آرکادی را منتشر نمود.
وی در فیسبوک نوشت: " به آرکادی بابچنکو از پشت در خانه اش شلیک شده است. او را به بیمارستان منتقل کردند. من هم اکنون به آنجا می روم". به گفته خبرنگار رادیو گرومادسکه، این روزنامه نگار روسی کشته شده است. آقای گراشنکو، مشاور رئیس اداره وزارت کشور اکراین این خبر را منشر نمود.
به گفته آکسانا بلیشچیک رئیس سرویس مطبوعاتی پلیس ملی کیف، این حمله در ناحیه دنیپرووسکی کی یف صورت گرفت. یک زن با مشاهده جسد روزنامه نگار روسی غرق در خون به پلیس زنگ زده است. وی در آمبولانس جان سپرد. وی امروز در صفحه فیسبوک خود، عکس را منتشر نمود که امروز دومین روز تولد وی بوده است.

 

 

مرتبط:

لباس روسای جمهور اوکراین و آمریکا سوژه فضای مجازی + عکس
ناوچه های کهنه آمریکا برای اوکراین
کاربران "سلاح" جدید اوکراین و پوروشنکو را به مسخره گرفتند
اسناد جدید روسیه درباره سقوط هواپیمای خطوط هوایی مالزی در اوکراین+ ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک