03:04 16 ژوئن 2019
استفاده روسیه ازموشک های نامرئی در رزمایششرق ـ 2018

استفاده روسیه از"موشک های نامرئی" در رزمایش"شرق ـ 2018"

© Sputnik / Ilya Pitalev
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 331

نظامیان روسیه در رزمایش "شرق ـ 2018" در میدان نظامی "تلمبا" در جمهوری بوریاتی از چنان موشک های نامرئی به عنوان هدف استفاده کردند که مشخصات آنها از همه نمونه های مشهور خارجی برتر است.

به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ سرگئی تیخونوف، فرمانده لشگر شماره 76 پدافند هوایی روسیه ضمن اعلام این مطلب اطلاع داد که فرماندهی رزمایش تصمیم گرفت هدف خنثی کردن حمله گسترده موشک های کروز، موشک های بالستیک و موشک های "نامرئی" ساخته شده با استفاده از فناوری استلس را در برابر نظامیان قرار داده و فقط به استفاده از موشک های معمولی اکتفا نکند اما نظامیان روسیه با وجود چنین شرایط دشواری توانستند همه موشک های فرضی را که از لحاظ مشخصات از همه نمونه های مشهور خارجی برتر بودند، رهگیری و منهدم سازند.
رزمایش "شرق 2018" از تاریخ 11 تا 17 سپتامبر تحت رهبری سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه در منظقه خاور دور و حوضه های مجاور در اقیانوس آرام برگزار می شود و بزرگترین رزمایش روسیه طی 37 سال اخیر است.
در جریان آن استفاده از گروه های نظامی متشکل از رده های گوناگون برای تامین امنیت نظامی روسیه تمرین خواهد شد.
تقریبا 300 هزار نفر از نظامیان روسیه، بیش از 1000 هواپیما، بالگرد و پهپاد، تا 36 هزار ماشین زرهی و حدود 80 ناو و کشتی پشتیبان در رزمایش شرکت دارند.

مرتبط:

روسیه بزرگترین رزمایش تاریخ خود "شرق 2018" را آغاز نمود
آغاز بزرگترین رزمایش نظامی در تاریخ معاصر روسیه
انتشار ویدئوی رزمایش مشترک نیروی دریایی و نیروی هوایی روسیه در مدیترانه
بمب افکن های استراتژیک روسیه در رزمایش مدیترانه
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک