18:08 19 ژانویه 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
0 10

بلیط هواپیما به روسیه برای طرفداران خارجی در زمان جام جهانی فوتبال تا ۲.۷ برابر گرانتر خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک آژانس مسافرتی وان تو تریپ در این خصوص اطلاع داد.
در این اطلاعیه آمده است: « آنالیز با مقایسه ی دو شاخص صورت گرفته است. در ابتدا قابل دسترس ترین برنامه ها برای خرید بلیط و پرواز از پایتخت کشورهای شرکت کننده در جام جهانی به مسکو طی دو ماه تا آغاز بازی های (۱۴ آوریل) و سپس در روز افتتاحیه (۱۴ ژوئن) بررسی شدند. در مورد اول قیمت متوسط از ۳۰ کشور به پایتخت روسیه ۲۹.۴۷ هزار روبل و در مرحله ی دوم با رشد ۳۷ درصدی یعنی تا ۴۰.۴ هزار روبل وجود داشت. »
افزایش قیمت بلیط هواپیما از ۲۹ کشور ثبت شده است و تنها پرواز از توکیو به مسکو در این بین مستثنی است. بلیط ها از پایتخت کشورهای آلمان، بریتانیا، اسپانیا، ایران و مکزیک بیش از دوبرابر افزایش را نشان می دهد. بلیط از پایتخت مکزیک به مسکو در زمان افتتاحیه بازی ها حداقل ۱۰۵ هزار روبل است که به معنای افزایش ۲.۷ درصدی است. »
گرانترین بلیط در تاریخ جام جهانی به سمت سن پترزبورگ از سیتلا با قیمت ۹۵.۵ هزار روبل فروخته شد. ارزانترین بلیط از سوچی به مسکو بود که با قیمت ۲۸۰۰ روبل خریده شد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

موضوع:
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک