01:27 21 اکتبر 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
تهیه شده توسط
0 92

همکاری های تهران-مسکو موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتخاب مجدد والودین به عنوان رئیس مجلس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه، همکاری های تهران-مسکو را موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه دانست.


به گزارش خبرنگار اسپوتنیک‌ در تهران، دکتر محمد باقر قالیباف  رئیس مجلس شورای اسلامی در  پیامی انتخاب مجدد ویاچسلاو والودین را به عنوان رئیس مجلس دومای روسیه تبریک گفت.
متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است؛
جناب آقای ویاچسلاو والودین
رئیس محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه
عالیجناب؛
خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات خویش را به مناسبت انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه ابراز نمایم.
با توجه به نقش مهم پارلمان ها در تقویت روابط دوستانه دوجانبه و با تاکید بر سیاست‌های راهبردی دو کشور، امیدوارم در دوره پیش‌رو با بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی های بالقوه به ویژه همکاری های پارلمانی، شاهد توسعه روزافزون مناسبات فی مابین در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.
اعتقاد راسخ دارم همکاری های تهران-مسکو موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه خواهد بود، در این راستا مجلس شورای اسلامی از هر اقدامی برای تعمیق تعاملات فی مابین استقبال می کند.
فرصت را مغتنم شمرده، سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه را آرزومندم.

 

 

مرتبط:

تبریک قالیباف به رئیس مجلس دومای روسیه
قالیباف: مجلس تمامی موانع زائد برای اخذ مجوز کسب و کار را حذف کرد
قالیباف: بررسی رمزارزها در دستور کار مجلس است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک