15:50 18 سپتامبر 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 282

رهبر انصارالله: تجاوز به یمن و توطئه علیه کشورهای منطقه، به سود آمریکا و اسرائیل است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایرنا»، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به ائتلاف عربستان با آمریکا و اسرائیل در منطقه گفت که هیچ شک و تردیدی در ائتلاف رژیم سعودی با آمریکا و اسرائیل وجود ندارد.

وی 2 سپتامبر (عصر پنجشنبه) در سخنانی با بیان اینکه تجاوز به یمن و توطئه علیه کشورهای منطقه، به سود آمریکا و اسرائیل است، ادامه داد: «جنایات صورت گرفته علیه ملت یمن به اندازه ای است که آمریکا نمی‌تواند بر آن سرپوش بگذارد. کسانی که دنبال گزینه های پیوستن به ائتلاف آمریکا و اسراییل یا سکوت هستند، کاملا در اشتباهند. نمی توانیم در مقابل استبداد آمریکایی و اسرائیلی سکوت کنیم در حالی که امت ما از فلسطین تا یمن مورد سوء ظلم قرار می گیرند.

کسانی که فریب نیروهای متجاوز را می خورند، قربانی مصالح آمریکا و انگلیس هستند. اگر در نبرد کوتاه آمده بودیم پایگاه های آمریکایی اسرائیلی و انگلیسی هم اکنون در صنعا و دیگر استان ها ایجاد شده بود. تمامی کشور را آزاد خواهیم کرد و مناطقی را که ائتلاف متجاوزان اشغال کرده است، پس خواهیم گرفت.

استبداد آمریکایی و اسرائیلی تهدیدی خطرناک برای دین، امنیت، آزادی و کرامت امت به شمار می رود. ظلم آمریکایی امت ما را در همه زمینه ها هدف قرار داده است».

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک