23:07 28 سپتامبر 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 12

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان در تشریح اقدامات صورت گرفته سپاه در استان گفت: محل‌هایی که کم‌آب یا بی‌آب بود را شناسایی و تانکرهای آب را سریعا به روستاها اعزام کردیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار شاهاورپور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان در تشریح اقدامات صورت گرفته سپاه در خوزستان اظهار داشت:‌ محل‌ هایی که کم‌ آب یا بی‌ آب بود را شناسایی و تانکرهای آب را سریعا به روستاها اعزام کردیم.

سردار شاهاورپور با بیان اینکه ۹۱ کیلومتر لوله برای ۸۷ روستا که بخشی در دشت آزادگان و بخشی در دیگر مناطقی مانند شادگان و ایذه هستند، تهیه کردیم که در حال احداث است، افزود: همزمان با استفاده از تانکرها و لوله‌ هایی که در حال تکمیل هستند تنش‌ های آبی را به حداقل خواهیم رساند.

وی با بیان اینکه آبرسانی در شهر‌ستان‌ های سوسنگرد، حمیدیه، هویزه، شادگان، خرمشهر، آبادان و ۷۰ درصد آب اهواز با کمک طرح آبرسانی غدیر تامین می‌ شود، تصریح کرد: طرح آبرسانی روستاهای جفیر ۱ و ۲ به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۳ میلیارد تومان، ۱۹ تیر اعلام شد و ۲۴ تیر به اجرا در آمد که تماماً به دست نیروهای بسیج سازندگی سپاه خوزستان اجرایی شده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک