21:23 05 اوت 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 51

میزان محبوبیت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در میان طرفداران حزب جمهوری خواه ایالات متحده آمریکا 18 درصد بالاتر از میزان محبوبیت جو بایدن همتای آمریکایی وی در بین آنها است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه دیلی میل،  نتایج دو نظر سنجی همزمان در میان آمریکایی ها  که در آستانه دیدار 16 ژوئن بایدن و پوتین  در ژنو انجام شده، حاکی از این امر است.

اولین نظر سنجی توسط Economist / YouGov نشان داد که 18٪ از طرفداران حزب جمهوریخواه نسبت به پوتین ابراز نگرش مثبت می کنند در حالی که 14٪ نظر مشابهی درباره بایدن دارند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 64٪ جمهوری خواهان رهبر روسیه و 82٪آنها بایدن را منفی می دانند.

همچنین ، نتایج یک نظرسنجی دیگر Economist / YouGov نشان داد که طرفداران ادعای خطرناک بودن روسیه در میان اعضای حزب جمهوری خواه بمراتب کمتر از طرفداران این عقیده در بین دموکرات ها  است .

نظرسنجی دوم توسط Morning Consult / Politico نتیجه اولین نظرسنجی را تأیید کرد  اما نه در همه موارد - نگرش مثبت نسبت به بایدن در مقایسه با پوتین 2٪ - به ترتیب 13٪ و 11٪ ، بیشتر بود. با این وجود ، تعداد طرفداران حزب جمهوری خواه که نگرش منفی به رئیس کرملین ابراز داشتند 67٪ بود  در حالی که 85٪ از آنها نسبت به همتای وی از کاخ سفید نظر منفی دادند که بسیار بیشتر است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک