14:37 15 ژوئن 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 104

رئیس جمهور ترکیه، ایالات متحده را به استراتژی شیطان صفتی مسلمانان متهم کرد، به همین دلیل اسلام هراسی در غرب رو به گسترش است.

به گزارش اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه، در اولین سمپوزیوم بین المللی رسانه و اسلام هراسی تاکید کرد: دشمنی با اسلام در بسیاری از نقاط جهان به ویژه در کشورهای غربی مانند سلول‌های سرطانی درحال گسترش است.

وی تصریح کرد: پررنگ شدن نقش برخی گروه‌های نژادپرست که در گذشته افراطی توصیف می‌شدند در صحنه سیاسی کشورهای غربی نشان می‌دهد که غرب به جای تلاش برای نجات از باتلاقی که در آن گرفتار شده بیشتر در آن فرو می‌ رود.

به گفته اردوغان کسانی که در مسئله نسل‌ کشی یهودیان در دوره جنگ جهانی دوم خود را در داخل پرانتز گذاشته بودند، اکنون مسلمانان را هدف قرار داده‌ اند.

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد: حکومت‌ های کشورهای غربی که مسئول تامین امنیت تمامی شهروندان خود هستند به جای این کار وارد مسابقه دشمنی با اسلام شده‌اند.

وی کسانی که به این واقعیت که محدود ساختن آزادی‌ها به معنای کاهش رفاه در طولانی‌ مدت است پشت می‌کنند، در واقع نه با اسلام، بلکه درحال دشمنی با آینده خود هستند. به خوبی می‌دانیم که این نژادپرستی جدید علیه مسلمانان توسط خود غربی‌ها تحت عنوان "اسلام هراسی" کم اهمیت نشان داده می‌شود، اما آنچه در واقع انجام می‌شود دشمنی با اسلام است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک