14:18 15 ژوئن 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 804

سخنگوی نظامی گردان‌ های حزب‌ الله عراق در سخنانی گفت که این گردان‌ ها شکست فلسطین را نخواهند پذیرفت و مرحله رویارویی مستقیم با اسرائیل نزدیک است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، جعفر الحسینی سخنگوی نظامی گردان‌ های حزب‌ الله عراق، در گفتگو با شبکه خبری المیادین با اشاره به تحولات اخیر فلسطین، اظهار کرد: همه ملت‌ها با دیده افتخار به اتفاقات غزه نگاه می‌ کنند و اتفاقات اخیر فلسطین یک حماسه واقعی است که مهمترین نشانه آن بازدارندگی رژیم اشغالگر در تمامی عرصه‌ ها است.

وی افزود: عراق چندین دهه است که تاکید می‌ کند فلسطین مسئله مرکزی است و یکی از اهداف ایجاد پایگاه‌ های آمریکا در عراق جلوگیری از دفاع آن از فلسطین است.

الحسینی ادامه داد: مقاومت عراق معتقد است که مرحله رویارویی مستقیم با اسرائیل در حال فرا رسیدن است مشارکت آن در آزادسازی فلسطین مسئله‌ ای قطعی است.

سخنگوی نظامی گردان‌ های حزب‌ الله عراق همچنین گفت: مقاومت فلسطین رویکرد قهرمانانه‌ ای دارد و ما نیز پشت آنها هستیم و هرگز ملت فلسطین را رها نخواهیم کرد.

الحسینی در پایان خاطرنشان کرد: عهد و پیمان می‌ بندیم که هرگز فلسطین و ملت و مقدسات آن را رها نخواهیم کرد و نمی‌ توانیم بپذیریم که ملت فلسطین شکست بخورند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک