09:57 21 سپتامبر 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 491

یک رسانه اسرائیلی گزارش داد که اطلاعات حساب های مشتریان سیستم بانکی اسرائیل هک شده و در فضای مجازی در اختیار عموم قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، پایگاه عبری زبان نیوز اسرائیل علی رغم بایکوت رسانه های اسرائیل اطلاع داد در تعطیلات آخر هفته ده‌ها سایت اسرائیلی هک و از دسترس خارج شدند.

این سایت گزارش داد که تا به امروز ده‌ها پایگاه اطلاع رسانی و پایگاه داده ها توسط هکرهایی از کشورهای مختلف جهان از جمله ترکیه و بنگلادش مورد تهاجم قرار گرفته و شعارهایی در حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطین به ویژه حماس در صفحه اول آن قرار داده شده است.

همچنین ذکر شده است که هکرها پیام های خود را در حمایت از فلسطینیان و محکومیت حمله ارتش اسرائیل به نوار غزه در این صفحات بارگزاری کرده‌اند. یکی از سایت های مورد حمله قرار گرفته پایگاه رسمی حزب خانه یهودی است.

یک گروه هکری نیز شامگاه شنبه اطلاع داد که سیستم بانکی اسرائیل را هک کرده و برای اثبات ادعای خود اطلاعات بانکی شماری از مشتریان بانک های مختلف اسرائیلی را در فضای مجازی بارگزاری کرد.

این پایگاه خبری عبری زبان با انتشار آدرس صفحه‌ای که هکرها اطلاعات این حساب ها را در آن بارگزاری کرده‌اند مدعی شد این اقدام توسط هکرهای ایرانی صورت گرفته است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک