15:18 11 آوریل 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 290

الکسی پوشکوف، سناتور روس اعلام کرد ایالات متحده آمریکا به دلیل قانونی شدن مواد مخدر به زودی پیشتاز جهانی در روند زوال اجتماعی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پوشکوف در تلگرام نوشت: "با قانونی شدن مواد مخدر قوی که در ایالات متحده آمریکا کاملاً امکان پذیرشده زیرا انواع  گوناگون رادیکال های آمریکایی در همه حوزه ها زنجیرها را پاره کرده اند، آمریکا سرانجام پیشتاز جهانی در روند زوال اجتماعی خواهد شد."

شایان ذکر است که روند قانونی شدن ماری جوانا در ایالت های آمریکا پیروزمندانه به پیش می رود و این ماده مخدر در حال حاضر در بیشتر ایالات آمریکا قانونی شده است.

همچنین سناتورها در ایالت واشنگتن پیشنهاد کرده اند که مواد مخدر قوی نیز قانونی شده و به این ترتیب کوکائین ، هروئین و حتی دزومورفین می تواند به لیست مواد مخدر مجاز در ایالات متحده اضافه شود اما ممکن است پیشنهاد سناتورها مورد حمایت فرماندار ایالت واشنگتن قرار نگیرد.

پیش از این معلوم شد که 76٪ از ساکنان واشنگتن به قانونی شدن  قارچ های توهم زا رای دادند. علاوه بر این، مردم در ایالت اورگن به لغو تعقیب کیفری به خاطر نگهداری مقدار اندک مواد مخدر قوی رای داده اند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک