16:47 27 فوریه 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 362

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ابراز امیدواری کرد که درگیری جهانی در دنیای معاصر غیرممکن شده باشد چون این به معنای پایان تمدن انسانی خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک،  پوتین در سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس خاطرنشان کرد که در حال حاضر نهادهای بین المللی جهان در حال تضعیف هستند ، درگیری های منطقه ای رو به افزایش بوده می شود و سیستم امنیتی جهانی در حال تخریب و اضمحلال است.

رئیس جمهور روسیه گفت :"همانطور که می دانیم، عدم توانایی و عدم تمایل به حل چنین مشکلاتی در قرن بیستم به فاجعه جنگ جهانی دوم تبدیل شد. البته ، امیدوارم در حال حاضر چنین درگیری جهانی و داغ ، اصولاً غیرممکن باشد. من واقعاً بسیار امیدوار این هستم. این به معنای پایان تمدن خواهد بود."

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد در داووس ، که امسال به صورت آنلاین برگزار می شود، همچنین اظهار داشت دوره تلاش برای ساختن جهانی تک قطبی به پایان رسیده است.
به گزارش اسپوتنیک، پوتین گفت:" بدیهی است که دوره مرتبط با تلاش برای ایجاد یک نظم جهانی متمرکز و تک قطبی به پایان رسیده است. در واقع این دوره آغاز نشده بود. این فقط تلاشی در این راستا بود. اما این نیز گذشته است. چنین انحصاری در ماهیت خود با تنوع فرهنگی و تاریخی تمدن ما اصلاً در تضاد است. "

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک