14:51 20 ژانویه 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 30

رئیس قوه قضائیه ایران با صدور دستوری به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از وی خواست برای پیگیری دلایل بروز آبگرفتی در بخش های مختلف استان خوزستان، شخصا به این استان سفر کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، آقای سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با صدور دستوری به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از وی خواست برای پیگیری دلایل بروز آبگرفتی در بخش های مختلف استان خوزستان، شخصا به این استان سفر کند.

وی گقت که با توجه به تکرار حوادث ناگوار ناشی از آبگرفتگی معابر در شهرهای مختلف استان خوزستان و بروز مشکلات جدی و غیرقابل تحمل برای مردم شریف آن منطقه که حکایت از تعلل و قصور مسئولان در ساماندهی آب و فاضلاب استان دارد و با عنایت به گزارش و بررسی های مقدماتی انجام شده از ناحیه مقامات قضائی و بازرسی استان، بدین وسیله به جنابعالی مأموریت داده می شود در اسرع وقت شخصا به همراه تیمی از کارشناسان مجرب به استان خوزستان عزیمت کند.

از سوی دیگر در شبکه های اجتماعی آمده است که شهردار بندر امام تعلیق شدفرماندار بندر ماهشهر را خواستار شد. شهردار بندر امام خمینی(ره) به دلیل اهمال در انجام وظایف در آبگرفتگی اخیر، توسط استاندار خوزستان تعلیق شده است. طبق قانون، استاندار می‌تواند به مدت سه ماه، شهردار را تعلیق کند.

​ویدئویی از این سیل در خوزستان در تصاویر زیر آمده است:

مرتبط:

نصب پل شناور در منطقه سیل زده جنوب خوزستان توسط تیپ مهندسی ارتش +عکس،ویدئو
دعوت سردار سلیمانی از جوانان برای کمک به سیل‌زدگان خوزستان
هشدار درباره خطر وقوع سیل بسیار بزرگ در خوزستان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک