سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 401

الکسی لئونکوف کارشناس نظامی لیستی از اسلحه های روسیه را که "قدرت آتش" ناتو در اروپا را لغو می کند را منتشر نمود. آتشبار سنگین توس ۱ برتری روسیه بر امریکا را نشان می دهد.

به گزارش اسپوتنیک کارشناس نظامی الکسی لئونکوف در گزارشی اعلام نمود که روسیه سلاح هایی در اختیار دارد که "قدرت آتش" ناتو و ایالات متحده در اروپا را باطل می کند.


به گفته این دانشمند علوم نظامی سیاسی، تمریناتی که در رومانی توسط امریکا در پاییز برگزار شد برای نشان دادن قدرت امریکا به فدراسیون روسیه است. نیروهای زمینی آمریكا هفته گذشته دو سامانه موشك پرتاب دوربرد "های‌م‌ا‌ر‌س"را به رومانی بردند، چندین موشك شلیك كردند و به یك پایگاه در آلمان بازگرداندند. لئونکوف شک ندارد که پیام اصلی این ازمایشات ترساندن روسیه بود. با این حال، این متخصص تلاش های ناتو و واشنگتن را بی فایده می داند، زیرا نیروهای مسلح روسیه "" TOS-1A را در اختیار دارند. هیولای ارتش روسیه آتشبار سنگین توس ۱ نام این دستگاه است.
 این آتشبار سنگین دارای 24 لوله راهنمای کالیبر 220 میلی متر است، در حالی که برد آن به 10 کیلومتر می رسد. با توجه به تظاهرات طرف آمریکایی از "قدرت" خود در ازمایشات نظامی در رومانی، هیولای ارتش روسیه با نام توس 1 برتری خود را بارها نشان داده است.
 

مرتبط:

ارتش روسیه؛ الماس درخشان پس از یک دهه صیقل
رونمايی از بالگرد نظامی جديد روسیه "اشتروم" در نمايشگاه ارتش-2020
موشک های مدرن شده «کالیبر» و پهپادهای نظامی به زودی در ارتش دفاعی روسیه
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک