19:24 23 نوامبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 140

شرکت ایرفلوت قصد دارد پروازهای خود را به تهران پايتخت ایران از 18 نوامبر از سر بگیرد. پروازها دو بار در هفته انجام می شود.

به گزارش اسپوتنیک، شرکت ایرفلوت پروازهای خود را به تهران از 18 نوامبر سال 2020 از سر می گیرد. پرواز SU0512 مسکو - تهران هفته ای دو بار در روزهای چهارشنبه و یکشنبه انجام می شود. پرواز برگشت SU0513 روزهای پنجشنبه و یکشنبه انجام می شود.

Инструктор-проводник авиакомпании Аэрофлот Светлана Обломская в Центре подготовки авиационного персонала по аварийно-спасательной подготовке «Вода-Суша» авиакомпании Аэрофлот
© Sputnik / Ramil Sitdikov

شرکت روسی ایرفلوت یادآور شد: ورود اتباع خارجی مطابق با شرایط ویزا مجاز است، به جز سفر برای اهداف گردشگری، مسافران پذیرفته می شوند.

این شرکت در ادامه اضافه كرد: "اطلاعات به روز در مورد برنامه ها و خدمات پرواز در وب سایت شركت هواپیمایی منتشر می شود. رزرو پرواز در وب سایت خطوط هوایی و در دفاتر فروش خود آنها در دسترس است."

در حال حاضر ، پرواز هوایی بین روسیه و ایران به طور رسمی از سر گرفته نشده است. بسیاری از شرکت های هواپیمایی پروازهای باری-مسافری را انجام می دهند که در اصل برای حمل کالاهای مختلف در نظر گرفته شده است ، اما برخی از مسافران مجاز نیز سوار این هواپیماها می گردند.

مرتبط:

اعلام تاریخ شروع مجدد پروازهای ایرفلوت
علت آتش گرفتن هواپیمای ایرفلوت مشخص شد
کارکنان ایرفلوت
ايرفلوت – قدرت برتر شرکت هاي هواپيمايي جهان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک