سیاسی
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 13

یر انستیتوت ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده امریکا تاریخ آماده شدن واکسین ضد کرونای امریکا را نام برد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتونی فاوسی مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های مسری ایالات متحده امریکا، تاریخ اماده شدن واکسین امریکایی ضد کرونا را توسط این شرکت اعلام نمود.

فاوسی گفت، این واکسن می تواند پیش از پایان سال 2020 در دسترس باشد، در صورتی که ایمن و موثر بودن ان ثابت شود. وی خاطرنشان کرد، ما می دانیم که در سال 2021 چندین ماه طول خواهد کشید تا به طور گسترده این واکسن در دسترس عموم قرار گیرد.

فاوسی تأکید کرد، که در تولید واکسن جایگزین نیاز به رعایت اقدامات محافظتی در برابر ویروس کرونا برای مدت زمان قابل توجهی نیست.

یادآوری می کنیم، که اوایل ماه اکتبر دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد، که آماده شدن واکسن امریکایی طی چند هفته آینده اعلام خواهد شد. ترامپ در ماه سپتامبر گفته بود، که واکسن می تواند ظرف چند هفته آماده شود و قول داده بود تا قبل انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر، این واکسن تولید شود.

سپتامبر اطلاع حاصل شد که در ایالات متحده، آزمایشات واکسن ویروس کرونا SARS-CoV-2 ، ساخته شده توسط شرکت AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد را به دلیل واکنش جانبی احتمالی در یکی از شرکت کنندگان در آنها ، به طور موقت متوقف شده است . آزمایش اثر و میزان ایمنی واکسن آمریکایی به منظور تجزیه و تحلیل داده ها در مورد عوارض جانبی آن به حالت تعلیق درآمده است.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)

مرتبط:

ترامپ زمان آماده شدن واکسن آمریکایی کرونا را اعلام کرد
روسیه شرایط ارائه واکسن کرونا به کشورهای دیگر را بیان کرد
آغاز ساخت واکسن جدیدی برای پیشگیری همزمان از کرونا و آنفولانزا در روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک