09:57 01 اوت 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
11455

نور ، خواهرزاده اسامه بن لادن از فامیل خود شرمسار است، و طرفدار دونالد ترامپ می باشد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از فاکس نیوز، یکی از بستگان اسامه بن لادن تروریست بین المللی از نام خانوادگی خود خجالت می کشد، به دلیل حمایت از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده نیز مورد تحقیر قرار می گیرد.

نور بن لادن در پخش زنده گفت و گو با يك شبكه تلويزيوني گفت: "به نظرم بسیار جالب است که در محافل خاص نخبگان که با آنها تماس گرفتم بسیار مورد سرزنش قرار می گیرم، زیرا حمایت خود را از رئیس جمهور امریکا ترامپ اعلام کردم."

وی افزود که به دلیل نام خانوادگی عموی خود "بن لادن" نسبت به خود احساس نفرت دارد، اما اصلی ترین نکته منفی خطاب به وی، به جهت سیاسی او و طرفداری از ترامپ است.

سخنان این زن نه تنها مجری برنامه، بلکه بینندگان برنامه را نیز متعجب کرد. کاربران توئیتر تعجب خود را از حمایت این زن از ترامپ اعلام داشتند.

در سپتامبر 2020 ، نور بن لادن اولین مصاحبه خود را با نیویورک پست را انجام داد. وی به خبرنگاران گفت که از مبارزات انتخاباتی مجدد دونالد ترامپ حمایت می کند و خاطرنشان کرد که فقط او می تواند از حمله دیگری به سبک 11 سپتامبر جلوگیری کند. گرچه وی در سوئیس زندگی می کند، اما او خود را "در قلب آمریکا" احساس می کند و ایالات متحده را "خانه دوم" خود می داند.

مرتبط:

حمایت خواهرزاده بن لادن از ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
انتقاد از نخست وزیر پاکستان به خاطر ارتقای مقام بن لادن تا سطح شهید
جزئیات تازه از عملیات ارتش آمریکا علیه بن لادن
واکنش کاربران به ایفای نقش بازیگر ایرانی در نقش بن لادن +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک