سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 04

شرکت انگلیسی قصد دارند آزمایش هایی را انجام دهند که در آن گروهی از داوطلبان عمدا به ویروس کرونا مبتلا می شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از بلومبرگ، در انگلستان، یک شرکت قصد دارند آزمایش هایی را انجام دهند که در آن گروهی از داوطلبان عمدا به ویروس کرونا مبتلا می شوند.

گزارش شده است که دولت انگلیس قراردادی را با شرکت دارویی Open Orphan Plc برای اجرای این برنامه امضا کرده است که به تسریع در تولید واکسن علیه کووید 19 کمک می کند.

به عنوان بخشی از آزمایشات ، گروهی از داوطلبان به عمد به ویروس کرونا آلوده می شوند. خاطرنشان می شود که وضعیت افراد با دقت کنترل خواهد شد و افرادی که در خطر هستند من جمله افراد سالمند یا بیمار دیابتی حق حضور در این ازمایش را ندارند.

طبق گفته خود Open Orphan Plc ، این مطالعه غیرمعمول به نظر می رسد، زیرا چنین آزمایشاتی فقط بر روی داوطلبان با درمان های شناخته شده با اثربخشی اثبات شده انجام می شود. این شرکت اذعان می کند که برنامه فعلی باید توسط مقامات و کمیته ویژه ارزیابی شود.

شرکت های تولید واکسن Pfizer Inc. و AstraZeneca که از شرکت های معتبر در انگلیس هستند قصد ندارند در چنین آزمایشاتی شرکت کنند. گفتنی است، انگلستان از نظر تعداد مبتلایان و همچنین تعداد فوت شدگان در اثر کرونا در مقام نخست جهان قرار دارد.

 

مرتبط:

خوارکی هایی که از شما در برابر ویروس کرونا محافظت می کنند
رکورد مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه
واشنگتن: روسیه ، چین و ایران تلاش می کنند آمریکا واکسن کرونا نسازد
337 نفر در ایران بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست دادند.
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک