11:47 13 ژوئن 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 40

توییت ترامپ درباره مصونیت در برابر کرونا قوانین این شبکه اجتماعی در مورد انتشار اطلاعات گمراه کننده و مضر درباره کوید-۱۹ را نقض کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه اجتماعی توئیتر، توئیت دونالد ترامپ درباره ایمنی وی در مقابل ویروس کرونا را برچسب زد و نوشت: این توییت قوانین این شبکه اجتماعی در مورد انتشار اطلاعات گمراه کننده و بالقوه مضر درباره کوید-۱۹ را نقض کرده است.

با این حال، توییتر تشخیص داده که ممکن است در دسترس بودن این توئیت به نفع عموم باشد.

پیش از این اعلام شده بود که دونالد ترامپ اعلام نمود که از بیماری کووید 19 رها یافته است. ترامپ گفت: "به نظر می رسد که من ایمن هستم تا بتوانم از قرنطینه بیرون بیایم" وی قصد دارد به مبارزات انتخاباتی بازگردد.

پیش از این، پزشك شخصی وی شان كونلی گفته بود كه رئیس جمهور دیگر مسری نیست و می تواند از قرنطینه خود بیرون بیاید.

در تاریخ 10 اکتبر، ترامپ اولین رویداد عمومی را از زمانی که مشخص شد وی به ویروس کرونا مبتلا شده است، برگزار کرد. وی با حامیان خود در چمن جنوبی کاخ سفید دیدار کرد. رهبر آمریكا بدون ماسک در این مراسم حضور یافت.

پیش از این، ترامپ گفته بود: یک داروی آنتی بادی تجربی که "ویروس را از بین برد" به او کمک کرد تا به سرعت بهبود یابد. رئیس جمهور آمریكا همچنین گفت كه آمادگی دارد بعد از اتمام درمان، برای بیماران مبتلا به کووید 19 پلاسمای خون اهدا كند.

مرتبط:

اولین نتایج آزمایش واکسن روسی ضد کرونا بر افراد
ترامپ: در برابر ویروس کرونا مصون شده ام
چه افرادی در مواجه با ویروس کرونا بیشترین احتمال مرگ را دارند؟
کرونا در آمریکا؛ ابتلای بیش از 54 هزار نفر در یک روز
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک