19:32 05 اوت 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 70

مرکز کنترل دفاع ملی روسیه گزارش داد که جنگنده روسی MiG-29 برای "رهگیری" دو هواپیمای نیروی هوایی نروژ بر فراز دریای بارنتس به پرواز در امد.

به گزارش اسپوتنیک، مرکز کنترل دفاع ملی روسیه گزارش داد که جنگنده روسی MiG-29 برای "رهگیری" دو هواپیمای نیروی هوایی نروژ بر فراز دریای بارنتس به پرواز در امد.

در بیانیه مرکز کنترل ملی روسیه امده است: "در تاریخ 10 سپتامبر، دستگاه های کنترل حریم هوایی روسیه بر روی آبهای خنثی دریای بارنتس دو هدف هوایی را که به مرز ایالتی فدراسیون روسیه نزدیک می شدند را شناسایی کردند. برای شناسایی اهداف هوایی و جلوگیری از نقض مرزهای ایالتی فدراسیون روسیه  یک جنگنده میگ 29 از دفاع هوایی شمال ناوگان  به سوی این دو هدف پرواز کرد".

خاطرنشان می شود که خدمه جنگنده روسی اهداف هوایی را به عنوان هواپیمای گشت پایگاه Orion R-3C و هواپیمای شناسایی و جنگی رادیویی الکترونیکی Falcon-20 نیروی هوایی نروژ  را شناسایی کردند.

در ادامه امده است: "جنگنده روسی هواپیمای نیروی هوایی نروژ را از دریای بارنتس اسکورت کرد و پس از برگشت هواپیمای خارجی از مرز ایالتی فدراسیون روسیه ، جنگنده روسی با سلامتی به پایگاه خود بازگشت. کل پرواز جنگنده MiG-29 روسی کاملا مطابق با قوانین بین المللی برای استفاده از حریم هوایی انجام شد".

 

مرتبط:

میگ 29 روسی برای رهگیری هواپیمای شناسایی نروژی به هوا برخاست
جنگنده روسی میگ 31 هواپیماهای شناسایی نروژ را رهگیری کرد
پرواز جنگنده های روسی میگ 31 در استراتوسفر + ویدئو
یک فروند میگ-29 در هند سقوط کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک