17:02 20 ژوئن 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 08

ترامپ تحریم های جدیدی علیه افرادی که به تحقیقات مرتبط به دادگاه بین المللی جنایی علیه نظامیان آمریکا کمک می کنند، اعمال نمود.

به گزارش اسپوتنیک، اعمال تحريم هاي جديد آمريکا عليه افرادي که در تحقیقات علیه نظامیان آمریکا کمک رسان هستند توسط کاخ سفید اعمال شده است.

ترامپ با صدور حكمی تحریم علیه افرادی که در دادگاه بین المللی در خصوص نظامیان این کشور در "پرونده افغانستان" کمک می کنند را اعمال نمود.

به گزارش اسپوتنیک، اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه افرادی که در تحقیقات علیه نظامیان آمریکا کمک رسان هستند توسط کاخ سفید اعمال شده است.

ترامپ با صدور حكمی تحریم علیه افرادی که در دادگاه بین المللی در خصوص نظامیان این کشور در "پرونده افغانستان" کمک می کنند را اعمال نمود.

در این بیانیه امده است: من بدینوسیله تصمیم می گیرم که هرگونه تلاش جهت کمک به دیوان کیفری بین المللی برای تحقیق ، دستگیری ، بازداشت یا پیگرد قانونی هر کارمند ایالات متحده بدون رضایت آمریکا یا کارمندان کشورهای متفق ایالات متحده که عضو اساسنامه رم نیستند یا در غیر این صورت خارج از صلاحیت ICC - دیوان کیفری بین المللی - است غیر معمول اعلام می کنم. این امر یک تهدید برای امنیت ملی و سیاست خارجی ایالات متحده است. "

ترامپ خواهان مسدود شدن دارایی این افراد شد.

مرتبط:

آمریکا سه مقام ارشد نظامی ایران را مشمول تحریم کرد
تحریم های جدید آمریکا علیه موسسات نظامی و سرویس های اطلاعاتی روسیه
آمریکا شاید مجبور به لغو تحریم واردات نظامی روسیه شود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک