19:15 24 سپتامبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 224

در چین پزشکان مردی که 26 سال با چاقویی در سر زندگی می کرد را با موفقیت عمل نمودند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه دیلی استار، مرد چینی 26 سال با چاقوی 10 سانتی متری در سر خود زندگی کرد.

این کشاورز 76 ساله اظهار داشت که جنایتکاران هنگام سرقت، چاقوی ده سانتی متری را به سمت او پرتاب کردند. تیغه بسیار نزدیک به اندام های حیاتی وی در مغز قرار داشت ؛ فقط یک جراح بسیار ماهر می تواند آن را بردارد. در زادگاه این مرد چینی، هیچ یک از پزشکان نمی توانستند این عمل پیچیده را انجام بدهند. در نتیجه، این مرد 26 ساله با چاقو در سر خود زندگی کرد و تنها با قرص مسکن می توانست خود را آرام کند.

در سال 2012 ، دو جراح مراجعه کننده به این پرونده پزشکی دشوار علاقه مند شدند. در معاینه، بیمار از بین رفتن بینایی چشم راست و فلج تقریبس چشم در سمت چپ مشاهده کرد. پزشکان کشاورز را به یک بیمارستان بزرگ در استان شاندونگ بردند.

این عمل جراحی که در دو مرحله انجام شده است توسط جراح زیبایی بینی ون زیرون و معاون رئیس بیمارستان ون بادون انجام شده است. تیم کاملی از متخصصان در معالجه بیمار حضور داشتند.

در تاریخ 2 آوریل ، طی یک عمل دو ساعته، جراحان به راحتی این شمشیر را از سر بیمار خارج کردند. شش روز بعد، بیمار مجدداً برای تمیز کردن زخم آلودگی در سر مورد جراحی قرار گرفت. در حال حاضر ، بیمار تحت نظارت پزشکان بهبود می یابد و می تواند به طور مستقل راه برود. طبق گفته پزشکان، بینایی در چشم راست او بازگشته است.

وی گفت: "من قبلاً نمی توانستم بخندم، خمیازه می کشید و سرفه می کردم. پزشکان زندگی جدیدی به من دادند. اکنون کابوس من که بیش از 20 سال به طول انجامید به پایان رسیده است."

مرتبط:

مردی در مسجد لندن به ضرب چاقو مجروح شد + ویدئو
مردی چاقو به دست در متروی لندن توسط پلیس متوقف شد
مردی با چاقو به دو نفر در کلیسای مسکو حمله کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک