01:38 01 اکتبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در ایران (968)
4426

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اعلام نمود که در طی روزهای گذشته تعداد مراجعات بیمارستانی در تهران در حال افزایش است.

به گزارش اسپوتنیک دکتر علیرضا زالی با بیان اینکه مراجعات بیمارستانی در 48 ساعت گذشته افزایش یافته است، اظهار کرد: متأسفانه در زمانی شاهد افزایش ترددها هستیم که آمار تهران مانند گذشته در حال افزایش است. متأسفانه در بخش بستری عادی نسبت به روز گذشته با رشد 25درصدی و در بخش ICU با رشد 15درصدی در بیمارستان‌ها روبه‌رو بوده‌ایم.

وی افزود: میزان مراجعات عمومی به بیمارستان نسبت به روز گذشته 28 درصد رشد داشته است‌.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران خاطرنشان کرد: برخی افراد در ادارات دولتی و خصوصی با تشخیص خودشان عمل می‌کنند و برخی مردم گلایه کرده‌اند که "امروز به سر کار رفته‌ایم و حتی تقلیل ساعت کاری را برایمان اعمال نکرده‌اند."

وی در ادامه افزود: دولت نیز باید سریع‌تر، تمام مواردی را که می‌تواند منجر به حضور افراد در جامعه شود اعم از بسته‌های معیشتی و تسهیلات را فراهم کند. وضعیت تهران از نظر کنترل بیماری مطلوب نیست و مردم و مسئولان باید به این امر توجه داشته باشند زیرا در صورت ادامه این وضع، تیم درمانی ما خسته‌تر خواهند شد.

طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، بیش از یک میلیون بیمار مبتلا به COVID-19 در جهان ثبت شده است، بیش از 57 هزار نفر درگذشته اند.

 

موضوع:
ویروس کرونا در ایران (968)

مرتبط:

نحوه کمک ارتش روسیه به صربستان برای مبارزه با کرونا + ویدئو
بیش از 70 هزار نفر در فرانسه به کرونا مبتلا شده اند
ابتلای یک دانشجوی ایرانی در مسکو به کرونا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک