00:12 02 اکتبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
7279

سخنگوی وزارت خارجه ایران به ادعای وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر دست‌ داشتن ایران در ترور یک شخص در ترکیه، واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اظهار داشت: این یک واقعیت انکارناپذیر است که دیپلمات‌های آمریکایی مدت‌ها است که درگیر کودتاها، مسلح کردن تروریست‌ها، دامن زدن به خشونت‌های فرقه‌ای، حمایت از کارتل‌های مواد مخدر، قلدری دولت‌ها و شرکت‌ها، جاسوسی حتی متحدان ایالات متحده، معاشرت با دیکتاتورها، قصاب‌ها، تروریست‌ها و ... هستند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پاسخ به ادعای مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر دست داشتن دیپلمات‌های ایران در ترور یک شخص مخالف در ترکیه، در توئیتی نوشت: اما وزیر خارجه پمپئو (رئیس پیشین سازمان سیا و وزیر نفرت) و اربابانش "کار" را کاملا به سطح جدیدی برده‌اند: تروریسم پزشکی. به همین دلیل است که او به علت داشتن وجدانی سرشار از گناه دست به چنین فرافکنی روانی می زند.

​گفتنی است پیش از این وزیر امورخارجه آمریکا در یک پیام توئیتری با طرح ادعایی مبنی بر اینکه دیپلمات‌های ایرانی در ترور یک شخص مخالف در ترکیه دست داشته‌اند، اظهار داشته بود که دیپلمات‌های ایران در اروپا نیز چندین ترور و نقشه برای بمب‌گذاری ترتیب داده‌اند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک