04:53 03 دسامبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2383)
0 54

یک پزشک در شهر ووهان چین اعلام نمود که قبل از سفر شی جین‌پینگ، با به تعلیق‌انداختن آزمایشات و یا مرخصی پیش از وقت بیماران از قرنطینه، آمار تعداد مبتلایان به این ویروس تغییر داده شده است.

به گزارش اسپوتنیک، این منبع در مصاحبه با آژانس کیودو گفته است که شی جین‌پینگ در تاریخ ۱۰ مارس به شهر ووهان سفر کرد تا بر کار مبارزه با اپیدمی کرونا ویروس، نظارت کند. اما در این میان آمار تعداد مبتلایان تغییر داده شد. 

پس از این سفر رئیس جمهور چین گفت که در نتیجه تلاش‌های جدی مسوولین، وضعیت کرونا ویروس در استان هوبی، تغییرات مثبت به میان آمده است. به گفته رهبر چین، داکتران توانستند به نتایج بسیار خوب دست یابند.

این منبع گفت: "برخی از بیماران با علایم بیماری پیش از موعد از قرنطینه مرخص شدند، و برخی از آزمایشات نیز به تعویق افتاد".

امروز (پنجشنبه، ۱۹ مارس) مقامات چینی اعلام کردند که در ووهان برای نخستین بار هیچ واقعه جدید ابتلا به کرونا ویروس ثبت نشده است.

براساس آخرین اطلاعات، بیش از ۲۱۹ هزار نفر در بیش از ۱۴۰ کشور جهان به کرونا ویروس آلوده شده اند، بیش از ۸۸۱۹ نفر جان باخته و بیش از ۸۴ هزار نفر دیگر بهبود یافته اند.

 

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2383)

مرتبط:

ویروس کرونا سلاحی برای فشار آمریکا علیه ایران
دانشمندان روس موفق به توالی‌یابی ویروس کرونا شدند
شیوع ویرس کرونا، بزرگترین پاندمی 100 سال اخیر
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک