17:07 13 ژوئیه 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 91

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در اینستاگرام خود با انتشار عکسی از پیشرفت فوق العاده گسترش اینترنت در ایران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اینستاگرام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران: امشب تلاش ۲ساله‌ی همکارانم برای بهبود #کیفیت_اینترنت رونمایی می‌شود، همه ‌تلاش کردیم تا ۳۰۰هزار ایرانی متصل به اینرنت موبایل را به ۷۰میلیون برسانیم؛ در حدود ۴سال. برای رشد کسب‌وکار و برای مردم. رشدی بی‌نظیر در دنیا! به کیفیت اهتمام داشتیم اما از حالا یک جهش بزرگ را آغاز می‌کنیم.

وی با انتشار تصویری از ایران با علامت سبز، میزان گسترش اینترنت در کشور را طی 4 سال اخیر منتشر نمود.

پیش از این وزیر ارتباطات ایران عکسی از لباس فضانوردی تولید ایران را منتشر کرده بود که نادرست بود، و وی در پاسخ به پرسشی درباره واکنش‌های منفی نسبت به انتشار تصویر لباس فضانوردی توسط او گفت: هدف از انجام آن کار رسانه‌ای کردن برنامه ارسال فضا نورد بود که برای آن سفارش ۵ کپسول زیستی را داده بودیم؛ دوستان پیشنهاد دادند که پیش خبر این موضوع منتشر شود؛ در همین زمینه خطای غیر قابل انکاری از سوی تیم تبلیغاتی ما در انتخاب تصویر لباس فضانوردان و نوع کار تبلیغاتی که انجام شده بود رخ داد که لازم می‌دانم بدون لکنت از مردم و دانشمندان حوزه فضایی عذرخواهی کنم.

مرتبط:

عذرخواهی آذری جهرمی از ایرانیان
پیشنهاد فضایی بیرانوند به جهرمی+عکس
آذری جهرمی آرزوی پرتابی موفق برای ماهواره ظفر کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک