17:44 13 آوریل 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 153

روزنامه ایران چاپ تهران از اولین مورد تلفات احتمالی ویروس کرونا در یکی از بیمارستان های تهران خبر داده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نوشته روزنامه ایران، صبح روز دوشنبه این هفته مسئولان یکی از بیمارستان‌های تهران در تماس با تلفن١١٠ خدمات اضطراری گزارش کردند که یک زن ٦٣ ساله که در این بیمارستان بستری بود جان خود را از دست داده است. 

بر اساس بررسی‌های اولیه و طبق اظهارات کادر درمانی این بیمارستان احتمال می‌رود که این زن مبتلا به بیماری کرونا بوده و بر اثر همین بیماری جان باخته است. بدین ترتیب با انتقال جسد وی به پزشکی قانونی تحقیقات با دستور بازپرس آغاز شد.‌

براساس اظهارات کارکنان بیمارستان، احتمال مرگ این بیمار در نتیجه ابتلای به ویروس کرونا وجود داشته است اما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش سایت خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور، رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت، در گزارش خود اعلام نمود درگذشت یک زن میانسال در یکی از بیمارستان‌های تهران در اثر ویروس کرونا درست نیست.

وی در ادامه افزود که تمام کسانی که از کشور چین به ایران آمده‌اند هم سالم هستند و افزود: "با قاطعیت می توان گفت تاکنون ویروس کرونا در ایران وارد نشده است." او گفته است که در دو روز اخیر مورد مشکوک جدید مبتلا به این ویروس هم در کشور گزارش نشده است.

 

مرتبط:

سازمان جهانی بهداشت: ویروس کرونا در ایران مشاهده نشد
اعلام تاریخ تولید واکسن ویروس کرونا
مرگ پزشکی که در مورد ویروس کرونا افشاگری کرده بود +عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک