03:29 26 سپتامبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
51258

یکی از مسئولان سازمان الحشد الشعبی جزئیات مربوط به حمله هوایی آمریکا به پایگاه‌های الحشد الشعبی در غرب عراق را تشریح کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، جواد کاظم الربیعاوی از مسئولان سازمان الحشد الشعبی یکشنبه شب ساعاتی پس از حمله هوایی آمریکا به مواضع گردان‌های حزب‌الله عراق در شهر مرزی القائم گفت که در این حمله هوایی، ده‌ها نفر شهید و مجروح شدند. 

وی به پایگاه خبری الحشد گفت: "امروز فرماندهی یگان عملیات الجزیره مستقر در الانبار و دو تیپ 45 و 46 الحشد الشعبی در حملات پهپادی آمریکا هدف قرار گرفتند".

مدیر دفتر عملیات مشترک الحشد الشعبی افزود: "حمله هوایی در منطقه المرزعه و در داخل اراضی عراق و در مرز با سوریه صورت گرفت. عملیات نجات مجروحان و انتقال پیکر شهدا با همکاری تیم امدادرسانی شهر القائم ادامه دارد. حمله هوایی در منطقه المرزعه و در داخل اراضی عراق و در مرز با سوریه صورت گرفت و عملیات نجات مجروحان و انتقال پیکر شهدا با همکاری تیم امدادرسانی شهر القائم ادامه دارد.

گفتني است، امروز جاناتان هافمن ، دستیار وزیر دفاع آمریکا در بیانیه ای گفت: ایالات متحده در پاسخ به حملات ستیزه جوی شیعیان، پایگاه حزب الله كه در عراق و سوریه فعالیت می كند را مورد حمله قرار داده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک