13:53 11 ژوئیه 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 211

بنیامین نتانیاهو پس از اجرای عملیات آژیرهای هوایی در نشست انتخاباتی، از جلسه خارج شد.

به گزارش اسپوتنیک، نخست وزیر اسرائیل ، بنیامین نتانیاهو پس از اجرای عملیات آژیرهای هوایی در جریان سخنرانی نشست انتخاباتی در شهر اشدود، از جلسه خارج شد. در این حملات، پنج موشک شلیک از نوار غزه به دو شهر شکلون و اشدود شلیک شد. این خبر روز سه‌شنبه ، 10 سپتامبر توسط روزنامه "تایمز آف اسرائیل" منتشر شد. 

این رویداد به طور زنده در کانالهای تلویزیونی محلی پخش شد. این روزنامه می گوید ، ابتدا نگهبانان نتانیاهو را به اتاق امن بردند ، سپس این سیاستمدار پس از اجرای عملیات، به صحنه بازگشت و سخنان خود را ادامه داد. این حمله موشکی تلفات جانی همراه نشد؛ تنها یک زن 46 ساله با استرس شدید به بیمارستان منتقل شد.

در تاریخ 6 سپتامبر ، پنج موشک از غزه به خاک اسرائیل شلیک شد. حمله به  قلمرو اسرائیل پس از تظاهرات جمعه فلسطینیان در مرز با اسرائیل صورت گرفت كه در طی آن ، براساس اعلام وزارت بهداشت غزه ، دو فلسطینی 14 و 17 ساله كشته شدند.

 گفتنی است، در تاریخ 1 سپتامبر سرویس مطبوعاتی ارتش اسرائیل، از پرتاب یک موشک ضدتانک از لبنان به سمت "اویویم" روستای مرزی اسرائیل خبر داد. این منبع اعلام کرد، نیروهای این کشور در واکنش به شلیک های انجام شده از لبنان به سمت پایگاه نظامی اسرائیل، مواضعی را در جنوب لبنان هدف قرار می دهند. 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک