سیاسی
دریافت لینک کوتاه
1631

نتانیاهو، افسران اطلاعاتی که آرشیو مخفی برنامه هسته ای خود را از ایران سرقت نمودند، اهدا نمود.

به گزارش اسپوتنیک، نخست وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، مدال ملی اسرائیل را به افردای که در زمینه ایمنی توسعه هواپیما ها و تجهیزات مورد استفاده در سوریه و افسران اطلاعاتی که آرشیو مخفی برنامه هسته ای خود را از ایران سرقت نمودند، اهدا نمود. 
در این مراسم، رئیس دولت اسرائیل جزئیات جدیدی از سرقت اطلاعات از تهران در سال گذشته را ارائه نمود. وی این اطلاعات را به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به طور کامل داد. 
نتانیاهو گفت: "هنگامی که ما در داووس سوئیس ملاقات کردیم، من گفتم که قصد دارم افراد خود را برای بدست آوردن آرشیو به قلب تهران بفرستم. او پرسید که آیا این خطرناک است یا خیر، پاسخ دادم که این خطر قابل توجه ای است، اما نتیجه آن را علنی می کند". نتانیاهو در ادامه گفت: "مطالب اصلی آرشیو را به دفتر بیضی کاخ سفید ارائه دادم، او قبلا می دانست که چه اتفاقی دارد."
جایزه سالانه نتانیاهو برای توسعه هواپیماهای اسرائیل که در طی عملیات در سوریه مورد استفاده قرار گرفت، اهدا شد. نخست وزیر پس از اهدای جوایز گفت: "این به ما کمک می کند تا با حضور ایران در مرز شمالی اسرائیل مبارزه کنیم… ایران هیچ گونه مصونیتی در سوریه ندارد".
نتانیاهو اعلام نمود که اطلاعات آرشیو هسته‌ای ایران را در اختیار دونالد ترامپ قرار داده است.

مرتبط:

FireEye: یک گروه هکر بین المللی که بنظر میرسد از ایران هستند جدیدا کشف شده
۳۰ سال زندان برای هکر روس در آمریکا
یک عقیده: صحبت‌ها در باره هکر های روسی در یک زمان خنده‌آور و ترسناک است
هکر 17 ساله ایرانی با هدف مطرح کردن خود اقدام به هک 2 هزار سایت نمود
يک دانش آموز هکر از عربستان سعودي مظنون به هک حساب زاکربرگ مي باشد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک