14:25 19 فوریه 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
1103

پوتین اعلام کرد که اقدامات روسیه نسبت به شرکای خارجی همیشه آینه وار خواهد بود: هر طور که با ما رفتار کنند، ما نیز همانگونه خواهیم شد.

به گزارش اسپوتنيک رئیس جمهور فدراسیون روسیه در کنفرانس خبری در حاشيه اجلاس گروه جي 20 گفت: "من می خواهم توجه شما را به این نکته جلب کنم که اقدامات ما در رابطه با همتايان خود متقابل بوده است، و ما با همه ارتباط آينه وار خواهيم داشت". 

© Sputnik / Mikhail Klimentyev

پوتین گفت: روسیه هیچ قصد تهاجمی نسبت به هرکس يا کشوري ندارد. اين سخن پوتين، اشاره به سخنان نخست وزیر بریتانیا، ترزا می دارد که پيش از اين گفته بود: بازسازی روابط با فدراسیون روسیه تا زمانی که مسکو سياست هاي تهاجمي خود را ادامه دهد، ممکن نيست.

پوتین در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "من می خواهم به شما بگویم، ما هیچ گونه قصد اقدامات تهاجمی علیه کسي يا کشوري را نداريم".

آقای ولادیمیر پوتین در چارچوب حاشیه اجلاس گروه جی 20، اعلام نمود که ما نسبت به شرکای خارجی، هر طور که با ما رفتار کنند، ما نیز همانگونه رفتار می نماییم.

گقتنی است، رئیس جمهور روسیه و ایالات متحده در 28 ژوئن در حاشیه اجلاس G20 در اوزاکا ژاپن ملاقات کرد. مذاکرات دو رئیس جمهور بیش از یک ساعت طول کشید. به گفته سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، دو طرف در خصوص مسائل ثبات استراتژیک در جهان به گفتگو نشستند. علاوه بر این، پوتین به رهبر آمریکا برای شرکت در رقابت های رژه پیروزی در سال 2020 پیشنهاد سفر به مسکو را داد.

مرتبط:

ترامپ درباره گفتگویش با پوتین هنگام ضیافت شام در نشست گروه 20 تعریف کرد
مهمانان گروه 20 نتوانستند از هتل خارج شوند+ویدئو
کارشناس سیاسی درباره دیدار سران گروه 20: کشور های عمده جهان گفت و گو با روسیه را هدف خود می دانند
رئیس جمهور قزاقستان: گروه 20، مهمترین سازوکار حل مشکلات اقتصادی جهان است
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک