11:16 02 ژوئیه 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 110

ایران ازطریق مجاری دیپلماتیک، اعتراض و شکایت خود را نسبت به اقدام تحریک آمیز آمریکا اعلام کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ايسنا، ، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: ایران ازطریق مجاری دیپلماتیک، حقوقی و سیاسی به ویژه مکانیزم سازمان ملل، اعتراض و شکایت خود را نسبت به اقدام تحریک آمیز و تجاوزکارانه آمریکا اعلام کرده است. 

وي در ادامه افزود: ایران به شدت اقدام تجاوزکارانه را به حریم مقدس جمهوری اسلامی محکوم می‌کند و اعتراض شدید خود را به این اقدام اعلام کرده است. ما علاوه بر این اقدام، از طریق مجاری دیپلماتیک، حقوقی و سیاسی به ویژه از طریق مکانیزم سازمان ملل متحد، اعتراض خود را اعلام مي کنيم و امیدواریم که دشمنان ما دوباره چنین اشتباهاتی را تکرار نکنند. ما نسبت به ورود غیر قانونی و تجاوز کارانه هر نوع شیئی و پرنده متجاوز خارجی به آسمان کشور قاطعانه هشدار می‌دهیم.

گفتني است، سپاه پاسداران انقلاب ایران، صبح امروز 20 ژوئن اعلام کرد که یک فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا را که وارد حریم هوایی این کشور شده، بر فراز استان هرمزگان منهدم کرده است. در عین حال واشنگتن ضمن تایید ساقط شدن پهپاد این کشور اعلام کرد که پهپاد آمریکایی در حریم هوایی بین المللی مورد حمله ایران قرار گرفته است.

مرتبط:

دختر شاکی از نیمار به خاطر تجاوز، شکایتش را پس گرفت
عراقچی: امضای پیمان عدم تجاوز را به عنوان راه اعتمادسازی در منطقه عنوان کرد
بساط تجاوز و طعمکاری علیه ایران را برمیچینیم
لبنان، اسرائیل را متهم به تجاوز به حریم دریایی و هوایی خود کرد
ضرب و شتم و تلاش برای تجاوز به یک دختر ایرانی در مسکو
نصرالله: اسرائیل اگر تجاوز کند، پشیمان می شود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک