17:26 31 اکتبر 2020
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 11

عملکرد رئیس و نمایندگان مجلس ایران در محکومیت اقدام آمریکا در قبال سپاه مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه ایران، در نامه‌ای به علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، از موضع قاطعانه و عملکرد وی و نمایندگان مجلس نسبت به اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریسم تقدیر کرد. 

اقدام احمقانه و غیرقانونی رئیس جمهور ماجراجوی آمریکا در قرار دادن سپاه، در زمره سازمان‌های تروریستی جهان، محصول کینه و عصبانیت آنان از موفقیت ایران در مبارزه با تروریسم است.

در این نامه آمده است که در این رهگذر بر خود وظیفه می‌دانم از ابراز محبت و حمایت جناب‌عالی در محکومیت تصمیم شیطانی آمریکایی‌ها که با موضع‌گیری قاطعانه مردم و مسئولان دلالت بر وحدت و یکپارچگی ملی

 پیش از این در خبرها امده بود که وب سایت وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد: ایالات متحده به عنوان بخشی از مبارزه با تروریسم، تحریم هایی را علیه هفت فرد و واحدهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعمال کرد. در بخش هایی از این خبرنامه منتشر شده است: "امروز، اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خرانه داری ایالات متحده تحریم هایی را علیه هفت شخص حقیقی وسازمان اعمال کرد. این اقدامات علیه تروریست ها و کسانی که حمایت مالی آنها را تامین می کنند اعمال شده است."

 

مرتبط:

سپاه کانال استراتژیک ایران در مقابل تحریم های آمریکا
بحرین: ۱۳۸ نفر به اتهام ارتباط با سپاه ایران، سلب تابعیت شدند
آيا تحریم سپاه ، بهانه ای برای جنگ رودروی ایران و آمریکاست؟
آمریکا تحریم هایی را علیه زیرمجموعه های سپاه پاسداران اعمال کرد
تحریم سپاه و افزایش امکان جنگ
نهایی شدن طرح حمایت مجلس ایران از سپاه پاسداران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک