12:42 20 آوریل 2019

مشاهده تانک های روسیه T-90S در ویتنام + عکس

© Photo / Aleksey Vladykin
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
1122

بر اساس عکس های منتشر شده، نخستین محموله از تانک های پیشرفته T-90S به ویتنام تحویل داده شده است.

به گزارش اسپوتنیک بر اساس تصاویر منتشر شده در فیس بوک، وبلاگ نظامی bmpd، نخستین محموله از تانک های پیشرفته T-90S به ویتنام تحویل داده شده است.
در این گزارش آمده است که 32 تانک روسی به ویتنام تحویل داده شده است. تصاویر نشان می دهد که این تانکها در یکی از بنادر ویتنام ارسال شده است. به نقل از این سایت، این عکس ها به احتمال زیاد در پایان ماه دسامبر 2018 گرفته شده است. 
موضوع عرضه تانک T-90 از روسیه به ویتنام در ماه ژوئیه 2017 به طور رسمی اعلام شد. تحت قرارداد شرکت "اورال واگن زاوود" به عنوان تولید کننده تانک در روسیه، می بایست حدود 64 خودرو نظامی به ویتنام ارسال شود. هزینه این قرارداد افشا نشده است، با این حال، طبق گفته کارشناسان، ارزش این قرارداد می تواند حدود 250 میلیون دلار باشد. انتظار می رود T-90 به دستگاه های مدرن ارتش ارتش ویتنام تبدیل شود.
T-90C یک نسخه صادراتی از تانک T-90 است. این خودروی زره پوش نیز با تهویه مطبوع مجهز است.
تی-۹۰ جدیدترین تانک ارتش روسیه است که تولید آن از سال ۱۹۹۵ آغاز شد. این تانک با پیشرفت تانک تی 72 ساخته شده و ابتداتی-۷۲بی‌یو نام داشت اما به دلیل شکست سنگین تی-۷۲های عراقی در جنگ خلیج فارس که اعتبار این تانک را به شدت مخدوش کرده بود نام آن به تی-۹۰ تغییر یافت. 

مرتبط:

چینی ها از سیستم ضد تانک روسی "کورنت" کپی کردند
مقایسه تانک روسی و آمریکایی
مقایسه تانک روسی با تانک های آمریکایی و چینی+ویدئو
تانک های روسی ماهواره ای+عکس
تولید گلوله های تانک روسی در هند
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک