10:10 19 ژوئن 2019
بسته حمایتی دولت ایران: پرداخت ۳۰۰ هزار تومان به خانواده ۴ نفره

بسته حمایتی دولت ایران: پرداخت ۳۰۰ هزار تومان به خانواده ۴ نفره

© REUTERS / Raheb Homavandi
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 166

خانوارهای با درآمد ماهانه کمتر از ۳ میلیون تومان در ایران، بسته حمایتی می گیرند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، خانوارهای با درآمد ماهانه کمتر از ۳ میلیون تومان از جمله گروه های کارگران ساختمانی، قالی بافان و شاغلان صنایع دستی، مشاغل آزاد و خویش فرمایان و رانندگان بین شهری و درون شهری، زنبورداران، کارگران باربر، شاغلین کارهای خانگی مشمول بسته حمایتی می شوند.

آیا دلار سلطه جهانی خود را از دست خواهد داد؟
© Sputnik / Mihail Kutusov

هئیت وزیران به پیشنهاد مشترک سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی دستورالعمل بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه های کم درآمد جامعه را تصویب کرد.
بر اساس این بسته ، سازمان برنامه و بودجه کشور مجاز است برای پرداخت کمک جبرانی به میزان 200 هزار تومان به کارکنان رسمی و پیمانی کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و کارکنان شرکتی دستگاه های اجرایی که کمتر از 3 میلیون تومان حقوق دارند، از این کمک دولت استفاده کنند.
بازنشستگان صندوق های بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، صندوق بازنشستگی فولاد و سایر صندوق های بازنشستگی که حقوق آنها در سال 1397 کمتر از 3میلیون تومان است، این کمک های دولتی به حساب آنها واریز می شود. در این گزارش امده است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور برای حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد این بسته حمایتی را تهیه نماید.

 

 

مرتبط:

مدودف از معامله با ارز ملی کشورهای عضو شانگهای حمایت کرد
سقوط ناپایدار ارز از زبان فیلم نامه نویس مطرح ایرانی +عکس
صنعت بلاکچین و سرنوشت ارز دیجیتال در ایران
درخواست لاریجانی از کشورهای اوراسیا برای تجارت با ارز ملی
سقوط قیمت ارز، شبی سیاه برای دلالان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک