23:44 16 ژوئن 2019
تحریم های امریکا علیه ایران بدون امضای اوباما تمدید شد

آمریکا، 40 میلیون دلار برای تبلیغات سو علیه ایران، روسیه و چین اختصاص داد

© AP Photo / Susan Walsh
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 16

ایالات متحده 40 میلیون دلار برای تبلیغات علیه فدراسیون روسیه، چین و ایران اختصاص داده است.

به گزارش اسپوتنیک، رابرت پالادینو، سخنگوی وزارت امور خارجه، در یک نشست مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که ایالات متحده از طریق مرکز تعامل جهانی ، 40 میلیون دلار برای مقابله با گسترش ناامنی و تبلیغات خارجی علیه فدراسیون روسیه، ایران و چین اختصاص داده است.


وی گفت: "در اواخر ماه سپتامبر، مرکز مشارکت جهانی، 40 میلیون دلار برای ح مبارزه با سوء استفاده از اطلاع رسانی و تبلیغاتی توسط کشورهای خارجی دیگر اختصاص داده است. این بودجه برای مبارزه با سوء رفتار اطلاعاتی روسیه، ایران و چین تصویب شده است".
پالادینو توضیح داد که این طرح، شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات غلط منتشر شده توسط این کشورها و ایجاد ارتباط با رسانه های محلی جهت "نادیده گرفتن اطلاعات" منتشر شده توسط این کشور ها می باشد.
شایان ذکر است، پیش از این دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بودجه دفاعی آمریکا برای سال مالی 2019 را به امضا رساند. حدود 716 میلیارد دلار برای نیازهای نظامی تخصیص داده می شود که 20 درصد بیش از سال 2018 است.
بدین ترتیب این بودجه، بزرگترین بودجه دفاعی در تاریخ آمریکاست. این سند در پایگاه «فورت درام» در نیویورک به امضا رسید. در بودجه جدید مخارج نظامیان 2,6 درصد افزایش می یابد.

مرتبط:

ظریف: اتفاق تازه ای با دور جدید تحریم های آمریکا روی نخواهد داد
با تحریم های جدید آمریکا، سیاست خارجی روسیه عوض نمی شود
گزینه تحریم عربستان بر روی میز ترامپ
فروش 22 میلیون بشکه نفت ایران به چین پیش از آغاز تحریم ها
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک