00:16 21 ژوئیه 2019
People attend a right wing protest in Koethen, Germany, September 9, 2018, after a 22-year-old German man died overnight in the eastern town of Koethen and two Afghans have been detained on suspicion of killing him.

سقوط هواپیمای کوچک در میان مردم در آلمان

© REUTERS / Hannibal Hanschke
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 13

در آلمان، هواپیمای سبک موتور در میان جمعیتی در فرودگاه فرود آمد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فاکوس، در آلمان، یک هواپیمای موتور سبک Cessna در میان جمعیت سقوط کرد، این هواپیما در هنگام فرود به ناگهان در میان جمعیت زیادی از مردم در یک فرودگاه سقوط نمود.


براساس اطلاعات اولیه، در نتیجه این حادثه، تا کنون سه نفر از جمله یک کودک کشته شده اند. علاوه بر این، هشت تن دیگر نیز مجروح شدند. جزئیات دیگری از این حادثه در آلمان منتشر نشده است.
گفتنی است، پیش از این پلیس آلمان در روز 1 اکتبر شش نفر از اعضای جامعه نئونازی "انقلاب کمنیتس" را بازداشت کرد. آنها مظنون به حمله به خارجی ها و برنامه ریزی برای حمله به مخالفان هستند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال تلویزیونی یورونیوز، پلیس آلمان در روز 1 اکتبر شش نفر از اعضای جامعه نئو نازی "انقلاب کمنیتس" را بازداشت کرد. آنها مظنون به حمله به خارجی ها و برنامه ریزی برای حمله به مخالفان هستند.
شش شهروند آلمانی بین 20 تا 30 ساله به علت ایجاد یک گروه جنایتکاری بازداشت شدند. پیشتر نیز یکی دیگر از مهاجمان به نام کریستیان 31 ساله در 14 سپتامبر دستگیر شده بود. دفتر دادستانی مظنونین را به عنوان "اسکین هد" و "نئونازی" معرفی می کند.

 

 

مرتبط:

جنگنده میگ-29 در حومه مسکو سقوط کرد
ابراز بیگناهی اسرائیل در حادثه سقوط هواپیمای روسی در سوریه
اسرائیل اطلاعات سقوط ایلوشین20 را به روسیه واگذار کرد
سقوط جنگنده میگ31 در روسیه
سقوط هواپیما در جنوب سودان
برچسب:
آلمان
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک