12:20 19 فوریه 2019
ویکی لیکس رابطه آسانژ با مشاور سابق ترامپ را تکذیک کرد

احتمال انتشار ایمیل های بیشتر از کلینتون

© REUTERS / WikiLeaks
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 30

مدیر وب سایت جنجالی ویکی لیکس تهدید کرد این وب سایت ایمیل های بیشتری از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر خواهد کرد.

به گزارش گاردین " جولیان آسانژ" مدیر وب سایت ویکی لیکس در مصاحبه با تلویزیون بریتانیا با اعلام این موضوع گفت:" ما ایمیل هایی از کلینتون در دست انتشار داریم."

آسانژ در مصاحبه با شبکه آی تی وی انگلیس در این باره گفت: " ویکی لیکس ایمیل هایی  بسیار مهم از کلینتون در اختیار دارد که شامل دستور وزیر امور خارجه سابق آمریکا به کارمندانش برای حذف عنوان  "محرمانه"  از اسناد محرمانه و ارسال آنها به صورت غیرمحرمانه و از طریق فاکس است.

 آسانژ با اشاره به اینکه ویکی لیکس سال مهمی در پیش رو دارد، افزود ویکی لیکس انبار بزرگی از اطلاعات این نامزد دموکرات انتخابات آمریکا در اختیار دارد که می تواند از آنها استفاده کند.

او با اشاره به اینکه بعید می داند دادستان آمریکا کلینتون را مورد پیگرد قضایی قرار دهد، افزود اما پلیس فدرال آمریکا (اف. بی. آی) می تواند به این بهانه از او در دولت احتمالی آتی او امتیازگیری کند.

او به زمان و تعداد ایمیل های کلینتون اشاره ای نکرد. آسانژ از جولای سال 2012 و همزمان با مطرح شدن مساله استرداد او به سوئد از سوی بریتانیا برای رسیدگی به اتهام تجاوز جنسی او به یک زن، به سفارت اکوادور در لندن پناهنده شده است و در 4 سال گذشته در آنجا اقامت دارد.

مرتبط:

آسانژ : گوگل از کمپین پیش از انتخاباتی هیلاری کلینتون حمایت می کند
آسانژ اعلام کرد که « گوگل» متحد نزدیک هیلاری کلینتون در کارزار انتخاباتی بر سر ورود به کاخ سفید است
آسانژ اعلام کرد که « گوگل» متحد نزدیک هیلاری کلینتون در کارزار انتخاباتی بر سر ورود به کاخ سفید است
لندن در صورت عدم اجرای تصمیم ملل متحد درباره آسانژ به اعتبار این سازمان لطمه خواهد زد
به عقیده آسانژ داعش شش ماه بعد از حالت شبه دولت خارج خواهد شد
برچسب:
آمریکا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک