10:57 22 ژانویه 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
192

دمیتر پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه به دقت بسیار زیاد نسبت به اخبار مربوط به عملیات نیروی هوایی روسیه در سوریه فراخواند چون به گفته وی در این اخبار منتشره در خارج تحریفات بسیار زیادی وجود دارد.

پسکوف ضمن اعلام این مطلب گفت:" به این دلیل اکنون باید مکانیزم های هماهنگی خبری را که رئیس جمهور روسیه بارها از آن سخن گفته، پیدا کرد. این مکانیزم ها عمل می کنند. نباید قربانی این اخبار تحریف شده گردید".
دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه در پاسخ به درخواست تفسیر خبر منتشره در رسانه ها درباره سخنان گویا ایراد شده از سوی عبدالله المعلمی، نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان ملل درباره نگرانی ریاض به خاطر عملیات روسیه در سوریه خاطرنشان کرد فعلا رسانه ها متن دقیق سخنان وی را منتشر نکرده اند و به این دلیل هنوز برای تفسیر اظهارات نماینده دائم عربستان آمادگی ندارد.
پسکوف در پاسخ به پرسشی درباره مدت عملیات روسیه در سوریه گفت:" می خواهم توجه شمارا به سخنان رئیس جمهور روسیه جلب کنم ـ طی مدت عملیات تهاجمی نیروهای مسلح سوریه. باید به خاطر داشت که این عملیات حمایت از نیروهای مسلح سوریه در مبارزه با داعش و دیگر گروه های افراط گرا است".

مرتبط:

پوتین: خبر کشته شدن غیرنظامیان در سوریه قبل از پرواز هواپیماهای روسی منتشر شد
مرکز فرماندهی داعش توسط نیروی هوا ـ فضای روسیه بمباران و منهدم شد
ممنوعیت پروازهای شرکت های هواپیمایی روسی "آئروفلوت" و "ترانس آئرو" به اوکراین
اولین پیروزی های نیروی هوایی روسیه علیه داعش
هواپیما های روسیه کارخانه ای را که تروریست ها در آنجا ماشین ها را بمب گذاری می کردند، منهدم ساختند
دونالد ترامپ: رهبران آمریکا نمی دانند در سوریه از کی حمایت می کنند
لاوروف: ادعای بمباران آماج های غیرداعشی در سوریه توسط روسیه بی اساس است
برچسب:
دمیتری پسکوف, روسیه, سوریه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک