18 مارس 2015, 10:32

جشن چهارشنبه سوری در ایران

جشن چهارشنبه سوری در ایران

ایرانیان شب چهارشنبه سوری (آخرین چهارشنبه سال) را که آغازگر جشن های نوروزی است، برگزار کردند .

به گزارش خبرگزاری "ایرنا"، پلیس ایران در رابطه با برگزاری چهارشنبه سوری مردم را به احتیاط فرار خوانده بود چون در جریان برگزاری این جشن انفجارات و آتش سوزی های زیادی در خانه ها رخ می دهد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ضمن جمع بندی حوادث چهارشنبه آخرسال اعلام کرد : در مجموع 253 آتش سوزی و حادثه در پایتخت اتفاق افتاد که در این حوادث یک شهروند کشته و 57 نفر دیگر مصدوم شدند .

جلال ملکی صبح چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ساعت 16 تا حوالی ساعت 11 شب گذشته 228 آتش سوزی در شهر تهران اتفاق افتاد که تعدادی از این آتش سوزی ها ارتباطی با شب چهارشنبه سوری نداشت .

وی گفت: شب گذشته چهار انفجار ترقه، 50 آتش سوزی مسکونی، 49 آتش سوزی در فضای سبز، 32 آتش سوزی سطل زباله، 46 آتش سوزی ضایعات، 20 آتش سوزی خودرو، چهار آتش سوزی واحد تجاری، سه آتش سوزی واحد صنعتی و چندین آتش سوزی در شهر تهران روی داد .
ملکی با بیان اینکه گروه های امدادی آتش نشانان در کمترین زمان ممکن همه این آتش سوزی ها را مهار کردند گفت: یک هزار گروه امدادی و آتش نشان به همراه پنج هزار نفر کارکنان آتش نشانی با آمادگی کامل به شهروندان خدمت رسانی کردند .

 

 

  •  
    در میان گذاشتن
 
ایمیل / پست الکترونیکی