8 مارس 2015, 10:55

کوکاکولا منبع طول عمر

کوکاکولا منبع طول عمر

به گزارش « Fortune » اورن بافت، میلیاردر آمریکایی سر و راز طول عمر خود را آشکار ساخت.

سرمایه گذار 84 ساله گفت که نوشیدن روزانه تا 5 قوطی کوکاکولا او را همیشه پر انرژی و سرحال نگه می دارد.

میلیاردر اعلام داشت که تقریبا یک چهارم تمام کالری مصرفی روزانه او سهم نوشابه گازدار است. او گفت که 3 قوطی کوکاکولای معمولی را طی یک روز کاری می نوشد و دو قوطی کوکاکولای دیگر با مزه آلبالو را عصر در خانه می نوشد.

این سرمایه گذار گفت برای صبحانه دوست دارد سیب زمینی سرخ کرده را با نوشابه گازدار بخورد.

سرمایه گذار آمریکایی با تفسیر تغذیه خود گفت، سعی می کند مثل یک بچه 6 ساله غذا بخورد: « من به مطالعه اطلاعات معاصر پرداختم و متوجه شدم که سطح مرگ و میر در بین بچه های 6 ساله پایین است. از اینرو تصمیم گرفتم تغذیه ای مثل آنها داشته باشم- این امن ترین راه و روش عمر طولانی است».

اورن بافت – یکی از مشهورترین سرمایه گذاران در جهان است. ثروت او بیش از 66 میلیارد دلار ارزیابی می شود. قوانین فرمولبندی شده کسب و کار او نوعی «انجیل» بازار اوراق بهادار به حساب می آید. « بافت» از طریق کمپانی خود « Berkshire Hathaway » 8,61 درصد سهام « کوکاکولا» را خریده است.

100 گرم کوکاکولا حاوی 10,2 شکر است. شرکت « کوکاکولا» بارها به علت شکر زیاد در نوشابه ها مورد انتقاد قرار گرفته است. شرکت کوکاکولا به دلیل انتقادات دائمی، اوایل سال 2014 میلادی نوشابه گازدار « Coca-Cola Life » را عرضه کرد که شکر آن یک سوم کمتر از شکر کوکاکولای معمولی است.

  •  
    در میان گذاشتن
 
ایمیل / پست الکترونیکی