18:19 12 ژوئیه 2020
گزارش و تحلیل
دریافت لینک کوتاه
تهیه شده توسط
ویروس کرونا در جهان (1739)
0 70

کمک های داوطلبانه سازمان ها و نیکوکاران، 2 برابر بودجه سالانه اینترپل برای مقابله با کرونا بار دیگر جنبه های دوستی بدون لحاظ موارد قومی، مذهبی و نژادی را در این بحران جلوه گر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اسپوتنیک در تهران امروز سه شنبه ویدئو کنفرانس واگذاری لایسنس دکترین دفترکل گام دوم شامل برند دفترکل گام دوم (اساسنامه) یا همان حواله پلی کلینیک تروریسم روانی-اقتصادی اتاق جنگ نرم کنسرسیوم - اکوسیستم گام دوم (مرکز میانجی) به دانشکده بین المللی بازرگانی MBS با مبلغ 309 میلیون یورو برای مدت پایان نیمه نخست سال جدید شمسی در حضور نمایندگان ذیربط سازمان ملل متحد برگزار شد که  قرارگاه گام دوم توصیه کرد، همه وجه مذکور برای کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا به صورت جهانی مصرف شود.

خانم مایانک نماینده سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه گفت: با توجه به این که قرارگاه گام دوم، کریدور اپیدمیولوژی پیشگیری و درمان تهاجمات روانی و زیستی و سایبری است؛ اهدای داوطلبانه این وجه معادل بیش از 2 برابر بودجه سالانه اینترپل برای مقابله با کرونا بار دیگر جنبه های دوستی بدون لحاظ موارد قومی، مذهبی و نژادی را در این بحران جلوه گر شد.

ایشان اظهار داشتند: علاوه بر ارج نهادن بر این رویداد و نیز دورکاری مجموعه گام دوم، اعطای "قاب سفیر حسن نیت بحران قرن" با بهای 5 میلیون یورو توسط خانم کیانا فرهی، مقام عالی آژانس STS، به سازمان برتر حائز بالاترین مرتبه مسیولیت اجتماعی در ماه پیش رو یعنی دقیقاً در پیک بحبوحه کرونا را بزرگترین فرصت برای تمایز اعتباری و سودآوری سازمان برنده در رغبت مخاطب می دانیم.
وی افزود: بهای مذکور قاب، صرفاً هزینه ای محاسبه شده جهت احداث های سخت افزاری، نرم افزاری و مغزافزاری مقابله با تهدیداتی از قبیل کروناست؛ اما نفس لقب سفیر حسن نیت بحران قرن، قابل قیمت گذاری با فاکتورهای مالی نیست.

دکتر کیانا فرهی، فرمانده سابق قرارگاه گام دوم، در تکمیل و تایید سخنان میهمانان تصریح نمود: آژانس STS و قرارگاه و دفترکل گام دوم، به ترتیب وسعت و ژرفای فراخی دسترسی ایجابی، سه حلقه مجموعه گام دوم اند؛ و STS مخفف سیستم گام دوم با ایهام از سرواژه های عبارت سیاستگذاری علم و فناوری است.

این کمک ها برای راه های عدم گسترش و درمان بیماری کرونا در جهان تخصیص داده می شود.

نکات مطرح شده در این مقاله، نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده بوده و الزاماً عقاید هیئت تحریریه اسپوتنیک را بازتاب نمی دهد.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (1739)

مرتبط:

کرونا در ایران؛ بسیج عمومی اعلام شد
چه کسانی در زمان شیوع کرونا باید از خانه خارج شوند؟
کدام گروه خونی بیشتر به بیماری کرونا مبتلا می شوند؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک