08:46 12 آوریل 2021
گزارش و تحلیل
دریافت لینک کوتاه
تهیه شده توسط
ایرانی های شگفت انگیز (73)
0 50

برندهای ایرانی در زمینه مشتری مداری و کار تیمی ضعیف عمل کرده اند

قسمت دوم
اسپوتنیک- در حال حاضر گروه بانوان کارآفرین متشکل از ۳ نفر به نام های نعیمه قدیمی، شادی سلیمی و حدیثه قدیمی است. این ۳ بانو که هر سه در خارج از کشور ساکن هستند قصد دارند تا با برگزاری رویدادهای مختلف، ضمن کمک به بانوان هنرمند و نیازمند، در ارتقای کیفیت محصولات و فرهنگ فروش و مشتری مداری کمکی انجام دهند. صفحه اینستاگرامی که این بانوان در آن فعالیت دارند، @banookarafarin می باشد. ایونتی که به تازگی در تالار "آمیتیس سعادت آباد" به صورت خیریه برگزار شد با هزینه شخصی این افراد بوده است. جالب است بدانید که آنها نه تنها هیچ هزینه ای مانند ایونت های مشابه دریافت نکردند بلکه بصورت خودجوش برای این ایونت هزینه کرده تا خدمتی به بانوان این سرزمین کرده باشند.


شادی سلیمی از ۱۸ سالگی کار می کرده است و سابقه های کاری در رشته های مختلفی دارد. او دوره مراقبت از پوست یا "skin care" را در کشور ایتالیا گذرانده است. به این علت که خانم های ایرانی از لوازم آرایشی زیاد استفاده می کنند، او تصمیم میگیرد تا انقلابی در این زمینه انجام دهد و به آنان نشان دهد که زیبایی پوست بهتر از زیبایی آنی و آرایش زیاد است. بنابراین صفحه ای در اینستاگرام ایجاد کرده و به معرفی و فروش محصولات مراقبت از پوست می پردازد. او در این عرصه تا به حال موفق بوده است.

مشاور پوست، مو، زیبایی
© Sputnik / Nasibeh Esmaeili
شادی سلیمی

گزارشگر اسپوتنیک با حضور در ایونت، سئوال هایی از جزئیات برگزاری این ایونت از این بانوی کارآفرین می پرسد.

اسپوتنیک: ایده برگزاری این رویداد از کجا آمد؟
من به عنوان یک ایرانی که خارج از ایران زندگی می کنم محصولات بسیاری را در خارج می دیدم که فقط به علت اینکه برند معروفی بودند، قیمت های وحشتناک بالایی داشته و فروش زیادی داشتند. وقتی به ایران می آمدم نظاره گر این بودم که خانم های ایرانی چه صنایع دستی زیبا و با کیفیتی را به مغازه داران می فروشند اما گم نام هستند و برند مشخصی ندارند. از آنجا به این فکر افتادم که بیاییم این افراد را در سطح جامعه "ایران" مطرح کنیم تا پس از آن بتوانیم در سطح بین الملل نیز معرفی کنیم. انگیزه من این است که بتوانم به بانوانی که با داشتن هنرهای زیاد ناامید و گاهی افسرده هستند کمک کنم تا انگیزه برای ادامه کار داشته باشند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Shadi Salimi (@shadibeautyskincare) 23 Дек 2018 в 4:24 PST


اسپوتنیک: هدف از برگزاری این ایونت چیست؟
امیدوار کردن زنان به زندگی و اثبات این موضوع به آنها که نقش مهمی در زندگی دارند. همچنین کمک و حمایت از زنانی که سرپرست خانوار هستند تا در سطح جامعه مطرح شوند. با این دسته از ایونت ها ما می توانیم بهترین افراد را در زمینه های هنری پیدا و انتخاب کرده و محصولات آنان را در سطح بین الملل ارائه کنیم. پس از آن مردم دنیا با استفاده از "پی پال" می توانند از آنان خرید کنند. این دسته از رویدادها با هدف انتخاب بهترین ها انجام می شود.
من به عنوان یک انسان فکر می کنم که خداوند هر فردی را به دلیلی به این دنیا آورده است‌. من سعی می کنم از خانم ها حمایت کنم تا بهتر متوجه شوند دلیل آنها برای ورود به این دنیا چه چیزی است. اگر هر کس این دلیل را متوجه شود، دیگر در زندگی غصه نمی خورد و افسرده نمی شود.

ایونت بانوان کارآفرین در تهران
© Sputnik / Nasibeh Esmaeili
ایونت بانوان کارآفرین در تهران

اسپوتنیک: آیا در آینده هم این رویداد تکرار می شود تا بانوانی که از این ایونت جا مانده اند بتوانند از آن استفاده کنند؟
بله، ما برنامه داریم سالی دو بار این ایونت را برگزار کنیم.

ایونت بانوان کارآفرین در تهران
© Sputnik / Nasibeh Esmaeili
ایونت بانوان کارآفرین در تهران

اسپوتنیک: آیا حامی مالی برگزاری ایونت داشتید؟
متاسفانه تا به حال حامی خاصی نداشته ایم. از بلاگرها و برندهای متفاوتی درخواست کردیم تا به این فعالیت بپیوندند اما آنها حتی برای تبلیغ در سطح مجازی هم ۵ میلیون تومان از ما درخواست کردند. تبلیغات توسط خود ما در فضای مجازی انجام شد. در حال حاضر من و خانم نعیمه قدیمی حامی این ایونت هستیم و هیچ گونه حامی مالی نداریم.

اسپوتنیک: فکر می کنید چرا صفحات معروف در این خیریه سهیم نشدند؟
متاسفانه مردم  ایران اتحاد را بلد نیستند. کار تیمی در ایران ضعیف است. ما قصد داریم تا بتوانیم به طور تیمی در این زمینه فعالیت کنیم و این نوع کار را در  ایران رواج دهیم. وقتی افراد به این درک برسند که وقتی گروه باشند موفق می شوند، آن زمان است که متوجه رقابت سالم می شوند و اوضاع بهتر خواهد شد.

نکات مطرح شده در این مقاله، نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده بوده و الزاماً عقاید هیئت تحریریه اسپوتنیک را بازتاب نمی دهد.

موضوع:
ایرانی های شگفت انگیز (73)

مرتبط:

طراحی شرقی با چاشنی غربی در پوشش روز ایرانی
عروسک ساز 91 ساله ایرانی آرزو دارد در روسیه نمایشگاه برپا کند+ عکس
قوی و مستقل: فعالیت دختر جوان ایرانی در صنعت رستوران داری در روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک