18:21 21 ژوئن 2021
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
0 291

شهردار "اللد" اسرائیل، با اشاره به بحرانی بودن اوضاع این شهر اعلام کرد: کنترل شهر به طور کامل از دست رفته و خیابان‌ ها صحنه جنگ داخلی بین اعراب و یهود است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، شهردار شهر "اللد" اسرائیل اظهار داشت: کنترل شهر کاملا از دست رفته و خیابان‌ ها شاهد جنگ داخلی بین اعراب و یهود است.

وی با اشاره به بحرانی بودن شهر اللد تصریح کرد: از نتانیاهو می خواهم که برای باز گرداندن کنترل شهر، ارتش را به این شهر اعزام کند.

رسانه‌ های اسرائیل اعلام کردند که در پی حوادث و اتفاقات در شهر اللد، نتانیاهو قرار است جلسه‌ ای را با حضور وزیر جنگ، وزیر امنیت داخلی، رئیس پلیس اسرائیل و شماری دیگر از مسئولان اسرائیلی برای برآورد اوضاع در این شهر برگزار کند.

همزمان، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، گفت: با وزیر دفاع برای اعزام نیروهای وابسته به گارد مرزی به صورت فوری به شهر اللد توافق کردم.

در همین ارتباط، خبرنگار شبکه کان اسرائیل گفت: آنچه اکنون در عکا و اللد و دیگر مناطق اسرائیل در جریان است، آشوبی به تمام معناست، جوانان فلسطینی اینجا به حمایت از مقاومت برخواسته‌ اند و یقینا مردم غزه از آنچه که دارد اتفاق می‌ افتد، خوشحال هستند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک