14:27 04 اوت 2021
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
0 342

منابع یمنی از عملیات غافلگیرکننده نیروهای ارتش و کمیته‌ های مردمی یمن علیه نظامیان ارتش سعودی در جنوب عربستان خبر دادند و این ‌که نظامیان سعودی با به‌ جای گذاشتن تسلیحات خود پا به فرار گذاشتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از المسیره، اداره اطلاع‌ رسانی جنگ وابسته به انصارالله یمن از عملیات موفق نیروهای ارتش و کمیته‌ های مردمی یمن به مواضع مزدوران ارتش عربستان در محور "الطلعه" در محور نجران در جنوب عربستان خبر دادند.

نیروهای ارتش و کمیته ‌های مردمی یمن طی عملیاتی غافلگیر کننده و پس از عملیات شناسایی دقیق مواضع نظامیان سعودی در منطقه "الطلعه" در نجران، ضربات مهلکی به ارتش عربستان وارد کردند.

این عملیات به ‌اندازه ‌ای برای نیروهای ارتش عربستان غافلگیرکننده بود که آنها چاره ‌ای جز فرار نداشتند و نیروهای ارتش و کمیته‌ های مردمی یمن به تعقیب آنها پرداختند.

المسیره گزارش داد: عملیات علیه مزدوران با وجود صعب‌ العبور بودن منطقه، در مدت زمان اندک به فتح مواضع ارتش عربستان در این محور منجر شد و نظامیان سعودی با به‌ جای گذاشتن سلاح خود پا به فرار گذاشتند.

منابع یمنی اعلام کردند که «سیف الشدادی» فرمانده تیپ ۱۵۹ نیروهای «هادی» آن‌گونه که گفته شده است بر اثر کرونا نمرده بلکه در بیمارستانی خصوصی ترور شده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک