21:27 16 ژوئن 2021
خاور میانه
دریافت لینک کوتاه
0 20

نیروهای ارتش عراق طی عملیاتی گسترده موفق شدند یک سرکرده ارشد داعش را در شمال غرب شهر «الرمادی» واقع در استان الانبار شناسایی و بازداشت کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از  خبرگزاری مهر  ، نیروهای ارتش عراق همچنان به عملیات های ضد تروریستی خود در نقاط مختلف این کشور ادامه می دهند. نیروهای عراقی مواضع تروریست های داعشی در شمال غرب شهر الرمادی واقع در استان الانبار را هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، منابع امنیتی اعلام کردند که در جریان عملیات مذکور، نیروهای امنیتی موفق شدند یک سرکرده ارشد تروریست های داعش را شناسایی و بازداشت کنند. این عملیات در منطقه «البو علی جاسم» انجام شد.

یک منبع امنیتی عراقی در این ارتباط تصریح کرد: عملیات شناسایی و بازداشت سرکرده ارشد تروریست های داعشی پس از جمع آوری اطلاعات محرمانه انجام شد. این عملیات بدون وقوع درگیری های مسلحانه انجام شد.

این درحالی است که نیروهای عراقی چندی پیش نیز ضربات مهلکی را بر پیکره بقایای داعش در استان صلاح الدین وارد آوردند. رسانه های عرب زبان اعلام کردند که در جریان آخرین عملیات ضد تروریستی ارتش عراق در صلاح الدین ۴۵ تونل متعلق به داعشی ها شناسایی و تخریب شد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک